Blog

Güncel bilgiler - yeni bir ofis açılışından, size özel fırsatlara, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.

Japonya'da Gezilecek Yerler Listesi

Gezilecek yerler listenize mutlaka eklemeniz gereken ülkelerden biri Japonya’dır. Uzak Doğu’nun gözde ülkeleri arasında olan Japonya’ya gitmek istiyorsanız vizesiz seyahat edebilirsiniz. Dünyanın en eski kültürlerinden olan Japonya doğal güzellikleri, muhteşem sokakları, tapınakları, doğası ve yemek kültürü ile her yıl milyonlarca ...

Kategori : Dünya Gezi Rehberi [Devamı..]

Yaz Konserleri

Covid-19 pandemi süreci nedeniyle gerçekleştirilemeyen konserler, tiyatrolar, stand-up gösterileri, müzikli oyunlar, festivaller ve daha fazlası bu yaz BKM’nin etkinlikleriyle birlikte başlıyor. Havaların ısınmasıyla birlikte yaz konserleri de oldukça tercih edilen aktiviteler arasında yer alıyor.

Kategori : Konser [Devamı..]

İstanbul Modern'de Sergi

İstanbul Modern Sanat Müzesi Beyoğlu’ndaki geçici mekanında yer alıyor. Kalıcı ve geçici sergi alanlarında yer alan sergilerde çağdaş ve yenilikçi eserler sergileniyor. Türkiye ve dünya çapında sergilenen eserler büyük ilgi görüyor. Kalıcı sergiler İstanbul Modern’in 2. ve 3. katında sergileniyor. ...

Kategori : Sergi [Devamı..]

Orta Doğu'nun Yıldızı Ürdün

Orta Doğu’nun kuzeyinde Arabistan ile İsrail’i ayıran sınır noktasında yer alan Ürdün, son yıllarda popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırmaya başlayan turistik lokasyonlar arasında kabul edilmektedir. Ürdün seyahat kısıtlaması olmadığı için her yıl yabancı turistlerin ilgi odağı noktasındadır. ...

Kategori : Vizesiz Seyahat [Devamı..]

Karavan ve Çadır Kampı Sevenler İçin En İyi Lokasyonlar

Son dönemde yaz ya da kış fark etmeksizin dört mevsim tercih edilen kamp alanları doğayla vakit geçirmek isteyenler için keyifli bir seçenek. Karavan tatili fiyatları ise sanıldığı kadar yüksek olmamakla birlikte ailenizle, arkadaşlarınızla ya da çocuklarınızla son derece ekonomik fiyatlara zamanınızı doğanın içerisinde değerlendirebilirsiniz. ...

Kategori : Kamp & Outdoor [Devamı..]

Louvre Müzesi

Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Louvre Müzesi dünyanın en büyük müzesi olarak karşımıza çıkıyor. 71 bin metrekarelik alana sahip olan bu müze içerisinde 350 binden fazla eser bulunup 35 bin adeti ise gösterime sunuluyor.

Kategori : Müze [Devamı..]

İzmir'in Küçük Limanı Çeşme

Ege’de tatil denilince akla ilk gelen seçeneklerden biri Çeşme’dir. Oksijen deposu havası, berrak denizi, tarihi ile ünlü olan Çeşme’de gezilecek yerler listesi oldukça fazla.

Kategori : Türkiye Gezi Rehberi [Devamı..]

İstanbul Gezi Rehberi

Bir İstanbul gezi rehberine ihtiyaç duyar, kültürel gezinizin rotasını oluşturmak isterseniz bu kapsamlı yazımızdaki yerlere göz atabilir ve hemen yola koyulabilirsiniz.

Kategori : Türkiye Gezi Rehberi [Devamı..]

Karadeniz'in İncisi: Trabzon

Karadeniz denilince akla ilk gelen şehirlerden biri Trabzon. Yeşilin ve mavinin birleştiği muhteşem doğası, oksijen deposu yaylaları, hayran bırakan doğal güzellikleriyle şehir, yerli ve yabancı turistlerin popüler lokasyonları arasında yer alıyor. 

Kategori : Türkiye Gezi Rehberi [Devamı..]

Fransa’da Gezilecek Yerler Listesi

Yurt dışı tatil planı yapıyorsanız Fransa’da gezilecek yerler listemizin başlarında yer alıyor. Avrupa’daki en popüler ülkelerden biri olan Fransa aynı zamanda en büyük ekonomiye sahip ülkeler arasında bulunuyor. Sanatın, tarihin, modanın ve aşkın ülkesi olan Fransa her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor.

Kategori : Dünya Gezi Rehberi [Devamı..]

whatsapp