Blog

Güncel bilgiler - yeni bir ofis açılışından, size özel fırsatlara, yeni bir hizmetimiz hakkında bilgilendirmeden, çekici bir özel teklifimize kadar aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.

Sixt & Help Steps Kilometre Dönüşüm Projesi: “Dönüşümde Yaşam Var”

Sixt Kurumsal ve Bor Holding operayonel kiralama şirketi Borlease araçları ile yapılacak kilometreleri, Help Steps uygulaması üzerinden iyiliğe dönüştürerek Efes Tarlası Yaşam Köyü'ne bağış olarak aktarmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Kategori : Haberler [Devamı..]

Kış Lastiği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kış lastikleri, güvenli bir sürüş için kış aylarının olmazsa olmaz otomobil ekipmanları olarak hayatımızdaki yerini alıyor. Zorunlu kış lastiği uygulaması ile birlikte kış lastiği kullanımı, özellikle havaların soğumaya başlaması ile birlikte her araç sahibi için elzem hale geliyor.

Kategori : Araç Bakımı & İpuçları [Devamı..]

İkinci El Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İster sahibinden ister bir galeriden satın alıyor olun, ikinci el araba alma süreci oldukça zorlayıcı bir işleme dönüşebilir. İkinci el satın alırken dikkat edilmesi gerekenler göz ardı edildiğinde yapılan yatırımın ve harcanan zamanın telafisi ise oldukça zordur.

Kategori : Araç Bakımı & İpuçları [Devamı..]

Araba Lastiği Nasıl Değiştirilir?

Araba lastiği nasıl değiştirilir merak ediyorsanız, aşama aşama derlediğimiz içeriğimiz ile beraber artık sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Yolda giderken bu tip bir olası problem karşısında kendi yapabileceklerinizi bilmek, zamandan ve nakitten kazandırması ile de önem teşkil ediyor.

Kategori : Araç Bakımı & İpuçları [Devamı..]

Mercedes-Benz C 200 d İncelemesi

Son derece iddialı bir araba olan Mercedes-Benz C 200 d dinamiği ve güçlü tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Sınıfının popüler arabalarından olan Mercedes-Benz C 200 d konforuyla sürücüye diğer arabalardan farklı olduğunu hissettiriyor.

Kategori : Araç İnceleme [Devamı..]

Araba Neden Hararet Yapar?

Araç bakım ve onarımının en önemli noktalarından biri de hararet yapan araba konusunda öne çıkıyor. Farklı birçok neden arabadaki motorun hararet yapmasına neden olabiliyor.

Kategori : Araç Bakımı & İpuçları [Devamı..]

Oto Ekspertiz Nedir, Ne İşe Yarar?

Otomobil dünyasına yeni yeni adım atanların en çok merak ettiği konulardan biri ekspertiz nedir ve ne işe yarar oluyor. Araç satın alma aşamasında çok değerli bir gösterge olan ekspertiz raporu yanıltıcı durumlar ile karşılaşmamak için de oldukça değerli bir rapor.

Kategori : Araç Bakımı & İpuçları [Devamı..]

Hangi Aracı Kiralamalısınız? Bunlara Dikkat!

Araç kiralarken hangi aracın size uygun olduğunu belirlemek onlarca seçeneğin arasından zor gelebilir. Araç kiralama yaparken kendinize uygun araç seçimini ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi sahibiyseniz seyahatinizi daha zevkli hale getirebilirsiniz.

Kategori : Araç İnceleme [Devamı..]

Birbirinden Güzel İzmir Köyleri

İzmir, 30 farklı ilçeye sahip, ülkemizin turistik açıdan oldukça önemli illerinden biridir. Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir’in muhteşem doğasının içerisinde birbirinden güzel köyleri yer alıyor ve her yıl bu köylere yerli ve yabancı turistler akın ediyor.

Kategori : Türkiye Gezi Rehberi [Devamı..]

Jeep Renegade İncelemesi

Jeep Renegade sürücüye 360 derece hizmet vermek için tasarlanan popüler bir SUV. Farklı seçenekler sunan model, yolculuğunuz için ihtiyacınız olan pek çok özellik ile donatılıyor.

Kategori : Araç İnceleme [Devamı..]

whatsapp