İstanbul Havalimanı
Araç Kiralama

Sixt Rent a Car İstanbul

İş gezilerinden turistlerin seyahatlerine kadar Türkiye’nin önde gelen metropolü İstanbul’da araç kiralama artık çok kolay! Hesaplı ve konforlu bir yolculuk için İstanbul araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilir, yolcu sayısına paralel olarak en doğru aracı / araçları rezerve edebilirsiniz. İster şirketiniz adına yapacağınız bir seyahat olsun ister kültür – sanata doymak için İstanbul’a gelmiş olun… Havalimanından adımınızı attığınız gibi aracınıza sahip olma konforunu deneyimleyebilirsiniz. Sixt araç kiralama İstanbul Havalimanı şubesi sayesinde uçaktan indiğiniz gibi aracınıza ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Böylelikle uzun süren uçak seyahatinizin ardından aracınızı teslim almak için yeni bir yolculuğa daha gerek kalmıyor. Kente kültürel miras olarak kalmış yapılardan şehrin gözde semtlerine kadar pek çok rotada yapacağınız yolculukta sürüş konforunun tadını çıkarmak için siz de kiralama işlemlerine başlayabilirsiniz. Zengin araç filomuz sayesinde yolculuk tipinize ve beklentilerinize uygun otomobile kolayca sahip olabilirsiniz. İster SUV model araçlar ile şehirde kilometreleri arkanızda bırakmak isteyin ister ailelere uygun araçlar ile güzel bir İstanbul seyahatine çıkın… Araç kiralama İstanbul Havalimanı şubemizden kolayca gerçekleştirebileceğiniz bir işlem. Siz de incelemelere başlayarak, şehre geleceğiniz tarih aralığı için aracınızı rezerve edebilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul araç kiralama hizmetlerimiz ile hem bireysel hem de kurumsal taleplerinize yanıt alabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi seçeneklerimizden, kısa ve uzun süreli kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aile seyahatleri, günübirlik geziler ya da kısa süreli iş yolculukları gibi ulaşım ihtiyaçlarınız varsa günlük ya da haftalık kiralamayı seçebilirsiniz. Şirket personelinizin ulaşım ihtiyaçları içinse örneğin uzun dönem kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 12 ila 47 ay arası kiralama yapabileceğiniz bu seçeneğimizle kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınız tamamlanıyor. Üstelik ister filo ister bir veya birkaç aracı uzun dönem kiralayabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları da farklı pek çok unsura göre geniş bir yelpaze sunabiliyor. Rezervasyon için belirtilen tarih aralığı, seçilen araç modeli, araç sayısı, tercih edilen ek paketler fiyatlara etki eden temel unsurlar arasında yer alıyor. Uygun, hesaplı ve ekonomik bir araç kiralama süreci için filomuzdaki modelleri inceleyerek en doğru seçimleri yapabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları İstanbul özelinde de farklı gösterebiliyor. Tüm bunlara ek olarak Kampanyalar sayfamızdaki pek çok fırsatı değerlendirerek de avantaj kazanabilirsiniz. Özel fiyatlar, indirimler bu alanda sizleri bekliyor.

Araç Teslim Alma & Etme

Araç kiralama İstanbul Havalimanı şubemizde dakikalar içerisinde tamamlanabilen bir süreçten oluşuyor. İstanbul Havalimanı’ndaki şubemiz rent a car otoparkında hizmet veriyor. Uçaktan inip bavulunuzu aldıktan sonra yönlendirmeler eşliğinde otoparka gelerek rezerve ettiğiniz araca / araçlara hemen sahip olabilirsiniz. Kiralama işlemlerindeki evrak süreçleri uzun ve can sıkıcı olmaktan da çıkıyor. Kısa süren kontrat açma işlemlerinin ardından belirttiğiniz tarih aralığında seçtiğiniz aracı alıp yola koyulabilirsiniz. Rezervasyon e – mail ve SMS konfirmelerinde de ofis yetkililerimizin irtibat numaralarına ulaşabilirsiniz. 24 saat ulaşabileceğiniz bu iletişim kanalları aracılığıyla da kolaylık sunuluyor. Araç kiralama havalimanı şubemizde araç teslim işlemleri de bir o kadar kolay. Kiraladığınız aracı / araçları yine İstanbul Havalimanı’nda yer alan rent a car otoparkına bırakabilirsiniz. İlgili personel, otoparkın araç yıkama bölümünde aracınızı teslim almak üzere sizi bekliyor. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz araç iade tarih ve saatinde bir değişiklik olması hâlinde yetkililerimiz ile iletişime geçmeniz önemle rica edilir. Böylece hem teslim alma hem de teslim etme süreçlerindeki kaotik işlemler dizisi son buluyor.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 00:00 - 23:59
 • Cumartesi: 00:00 - 23:59
 • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Istanbul Havalimanı Rent a Car Otoparkı

Bilgi Servisi

  Sixt İstanbul Havalimanı Adres ve İletişim Bilgileri

  Adres: İstanbul Havalimanı Rent a Car Otoparkı Telefon: 0850 222 2 000 Çalışma Saatleri: 00.00 – 23.59

  Bilgi Servisi

  İstanbul'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği yoğundur. Özellikle işe gidiş ve dönüş saatleri olan 08:00 - 10:00 ve 17:00-19:00 arası. İstanbul'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  İstanbul HavalimanıTerkos13 km
  İstanbul HavalimanıArnavutköy15,2 km
  İstanbul HavalimanıSevgililer Ormanı20,7 km
  İstanbul HavalimanıZekeriyaköy34,9 km
  İstanbul HavalimanıBaşakşehir34,4 km
  İstanbul HavalimanıRumelifeneri47 km
  İstanbul HavalimanıBeşiktaş42,5 km
  İstanbul HavalimanıBakırköy43 km
  İstanbul HavalimanıBeylikdüzü54,4 km
  İstanbul HavalimanıMaslak38,1 km

  Sık Sorulan Sorular

  İstanbul Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT İstanbul Havalimanı şubesi haftanın her günü 00:00 - 23:59 arasında çalışır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  İstanbul Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT İstanbul Havalimanı şubesi rent a car otoparkında hizmet vermekte.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

  Kampanyalar
  whatsapp
  28.74250