İstanbul Havalimanı
Araç Kiralama

İstanbul havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız ve Eşsiz tarihi birikimi ve muhteşem doğal güzellikleriyle dünyada ön plana çıkan İstanbul, son yıllarda pek çok uluslararası organizasyona da başarıyla imza atarak kongre turizmindede ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.Eski Dünyanın merkezinde yer alan İstanbul, tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile çok önemli bir megapoldür. Asya ile Avrupa Kıtaları'nın dar bir deniz geçidi ile ayrıldığı yerde, iki kıta üzerinde kurulu ve dünya üzerinde içinden deniz geçen tek şehirdir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.
 
Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:
 
Sixt rent a car, İstanbul havalimanınında rent a car otoparkında hizmeti vermektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.
 
Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.
 
Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:
 
Kiralamış olduğunuz aracınızı, İstanbul havalimanında yer alan rent a car otoparkına bırakabilirsiniz. Sixt rent a car personeli, araç yıkama bölümünde aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 00:00 - 23:59
 • Cumartesi: 00:00 - 23:59
 • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Istanbul Havalimanı Rent a Car Otoparkı

Bilgi Servisi

  İstanbul'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça yoğundur.Özellikle işe gidiş ve dönüş saatleri olan 08:00 - 10:00 ve 17:00-19:00 arası. İstanbul'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.
   

  Kampanyalar
  whatsapp
  28.74250