Şirketlerin, finansal ve prosedürle ilgili gereksinimlerini karşılamak için her zaman güvenilir ve teknik olarak deneyimli bir ortağa ihtiyacı olmaktadır. Özellikle daha büyük filolarda, görünürde küçük olan çok sayıda maliyet faktörü, sürekli kontrol edilmesi gereken büyük meblağlar olarak karşımıza çıkar. Araçların satın alınması da aşılması gereken tek engel değildir. Kiralamaya ilişkin operasyonel hizmetler eşit derecede karmaşık ve zaman alıcıdır. Yanınızda SIXT gibi güçlü bir ortağın olması akıllıca olacaktır. Tüm kurumsal ihtiyaçlarınız için kurumsal@sixt.com.tr mail adresi üzerinden talep açabilirsiniz.

Uzun dönem araç kiralama kime hitap ediyor?

SIXT uzun dönem araç kiralama hizmetimiz özellikle şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik etkili çözümler sağlar. Bu hizmetimiz şirketlerin yöneticileri ya da görevi gereği sürekli farklı noktalara yolculuk yapan personelleri için çok ideal.

Uzun dönem araç kiralama süresi nedir?

Araçlarımızı en az 12 ay, en fazla 47 ay boyunca kiralayabilirsiniz.

En az kaç araç kiralayabilirim?

Kiralanacak araç sayısı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir. SIXT rent a car olarak, yalnızca 1 aracı uzun dönem kiralamak isteyenlere de hizmet vermekteyiz.

Hangi araçları kiralayabilirim?

Binek, ticari, 0 km, ikinci el fark etmeksizin ihtiyacınız olan aracı & araçları kiralayabilirsiniz.

Filo müşterileri için avantajları nelerdir?

Satın alınan bir filodan kiralanmış bir filoya geçme kararı, çok sayıda idari görevi dışarıdan temin ederek, onları deneyimli profesyonellerin ellerine bırakmak demektir. Standart kilometreli kiralama sözleşmelerinde kiralayanın sürpriz maliyetler ile karşılaşmasına engel olmanın dışında, uzun dönem filo kiralama, SIXT danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmanızı da sağlar. Örneğin, olası tasarrufları kolayca belirlemek ve maliyet durumunuzda iyileştirmeler başlatmak için size bu alanda yetkili danışmanlık ekibimiz hizmet verir.

Hizmete neler dahildir?

Kullanım döneminiz boyunca araçlarınızın vergi ve sigorta teminatının yanı sıra bakım, onarım, muadil araç, trafik para ceza yönetimi, raporlama vb. tüm operasyonel ihtiyaçları da SIXT rent a car tarafından karşılanır. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayıp, yalnızca kendi işlerinize odaklanabilirsiniz. 2. el risklerini de üstlenmediğiniz bu tedarik modelinde, aylık sabit maliyet sayesinde nakit akışınızı kontrol altında tutarak bütçenizi daha kolay yönetebilirsiniz. Tüm operasyonel işlemlerin aylık kira bedellerine dahil olması da sürpriz maliyetlerle karşılaşmamanızı sağlar.

Öyleyse siz neden SIXT'ten kiralama yapmalısınız?

Uzun yılları deviren kurumsal tarihimiz boyunca önemli uzmanlıklar ve güvenilir süreçler oluşturduk. Büyük müşterilerimizdeki filo yöneticileri ile sürekli iletişim halindeyiz. Bu, kiralama operasyonlarımızı sürekli olarak güncellememize yardımcı olarak ürünlerimizi her zamankinden daha kapsamlı hale getiriyor. Bununla birlikte, bu alandaki yüksek müşteri memnuniyetini sürekli güçlendirmek ve size özel çözümler sunmak için yeni ürünler ve hizmetler geliştiriyoruz. Müşterilerimizin sürekli mobil kalmasını sağlamak ilk ve en öncelikli işimiz. 7/24 yol yardım hizmetimiz size ve sürücülerinize hasar, arıza durumlarında ideal ve hızlı destek sağlar.

Dahası, entegre bir mobilite sağlayıcısıyız ve aracınızın hareket edememesi durumunda mümkün olan en kısa sürede yedek bir araç almanızı sağlıyoruz. Ayrıca size ve sürücülerinize, kendi araçlarınız teslim edilene kadar geçici ön kiralama araçları sunuyoruz. Nitelikli personelimiz mükemmel şekilde uyarlanmış destek ve hizmet kalitesi sunmayı amaçlar. Kiminle iletişime geçeceğinizi her zaman bilirsiniz.