Araç kiralama sektöründe Türkiye’de bir ilk olan SIXT Plus abonelik modeli, kısa dönemli araç kiralama ile operasyonel leasing yönteminin avantajlı özelliklerini bir araya getiriyor. Siz de elektrikli Fiat 500e’yi dilediğiniz süre boyunca kullanma imkanına sahip olmak isterseniz SIXT+'ı denemek için hemen harekete geçin! Üstelik herhangi bir taahhüt veya erken iptal cezası da yok! Fiat ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği kapsamında çevre dostu elektrikli araçlar içinde kompaktlığı ve harika tasarımıyla ön plana çıkan Fiat 500e, burada sizi bekliyor. Elektrikli araç sürmenin keyfine varmak isterseniz, SIXT+ abonelik modeline hemen geçin, yollarda sessizlikle performansı bir araya getirin!

SIXT+ Nedir?

SIXT + abonelik sistemi, modern dünyanın sürekli değişen mobilite sorununa harika bir çözüm getiriyor. Hayallerinizi süsleyen elektrik araç Fiat 500e’yi, aylık üyelik bazında istediğiniz süre boyunca deneyimlemeniz mümkün. Almanya ve Amerika’nın ardından Türkiye’de de hayata geçen SIXT+ile geleceğin araç kullanma deneyimi çevreci teknolojilerle bir araya geliyor. Üstelik iptal etmek istediğinizde herhangi bir ceza, erken iptal bedeli ya da benzer ücretler ödemenize de gerek kalmadan abonelikten çıkabilir, aynı aracı dilediğiniz zaman tekrar kiralayabilirsiniz. Taahhüt yok, ceza yok! Siz de değişen araç ihtiyaçlarınıza SIXT + araç kiralama aboneliği ile çözüm bulun hem siz rahat edin hem cebiniz rahat etsin!

SIXT+ Avantajları

SIXT+ aboneliği başlattığınızda kazanacağınız pek çok fayda sizi bekliyor olacak. Bunlar arasında:

  • Elektrikli araç kullanmanın rahatlığı
  • Araç bakım ve muayene muafiyet
  • Yasal yükümlülüklerden muafiyet
  • Esnek araba kiralama ve kullanma özgürlüğü
  • Taahhüt mecburiyetinin olmaması
  • Erken iptal bedeli ya da cezadan muafiyet

gibi avantajları saymak mümkün. Yani SIXT+ aboneliği sayesinde merak ettiğiniz elektrikli araç kullanma deneyimini, herhangi bir taahhüt vermeden yaşayabilir, araç satın almadan araç kullanma rahatlığının tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden ilerleyerek ya da şubelerimize gelerek tercih ettiğiniz Fiat 500e’yi kiralamak için işlemlere başlamak. Daha sonra aboneliğinizi dilediğiniz ek paketler ve kapsama seçenekler ile özelleştirmeniz mümkün. Kullandıkça öde hizmetlerinin en popüler örnekleri arasında yer alan SIXT+ abonelik sistemi, araç kiralamada esneklik ve özgürlük sunuyor. Siz de yakıt hariç hiçbir masrafı düşünmeden araç sürmenin keyfine varmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurup teklif alabilirsiniz. SIXT+ ile hayalinizdeki Fiat 500e’ye abone olun!