Esnek bir SIXT+ araç aboneliği ile araba satın alma veya kiralamadan kaynaklanan zorluklardan ve masraflardan kurtulun. Son model kompakt arabalardan geniş, lüks SUV'lara kadar olan premium filomuzdan ihtiyaçlarınıza uygun bir araç seçin. Daha sonra güvence seçenekleri ve ekipman çeşitleri ile aboneliğinizi özelleştirin. Araç ihtiyaçlarınız her ay değişiyor mu? SIXT+ ile her 30 günlük dönemde aracınızı değiştirebilir veya aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. En iyi kısım, yakıt masrafları hariç her şeyin aylık bir ücrete dahil olmasıdır.

Daha Fazla Göster

Araçlar

Neden SIXT+ Araç Aboneliğini seçmelisin?

Satın alma maliyetin yok*

Peşinat yok

Finansman ücreti yok

Amortismanı yok

Bakım, Lastik, MTV vb. giderler yok

İptal cezası yok*

Aboneliğini sonlandırsan dahi, 3 ay içerisinde tekrar abone olduğunda, abonelik ücretin iade edilir.

Üstelik hiç bir iptal cezası ödemezsin.

Tamamen özelleştirilebilir*

Güvence ürünlerinden size uyan ürünü seçin ve aylık maliyetinizi siz belirleyin.

İhtiyacınız olan ekipmanları istediğiniz zaman teslim alın ve iade edin.

Sistem Nasıl Çalışır

ABONELİĞİNİ BAŞLAT*

Üye ol, teslim alma tarihini ve konumunu seç, aracını seç, ödemeni yap ve aboneliğini başlat.

ARACINI AL

Seçtiğin SIXT şubesinde sözleşmeni imzala ve aracını teslim al.

İHTİYACINA GÖRE GÜNCELLE*

İhtiyaçların değişirse, aboneliğini kolayca güncelleyebilirsin. (Aracını değiştirebilir ve ilave güvence paketi ekleyebilir veya çıkartabilirsin.)

İSTEDİĞİN ZAMAN İPTAL ET*

İhtiyacın sona erdiyse, aboneliğini çevrimiçi olarak sonlandır ve aracını tercih ettiğin bir SIXT şubesine iade et.

Herhangi bir iptal veya erken iade cezası ödemeyeceksin. 

Sık Sorulan Sorular

SIXT+ esnek bir aylık araç kiralama abonelik hizmetidir. Dijital platform veya spor salonu aboneliğine benzer şekilde, seçtiğin araca göre aylık sabit bir miktar ödersin. Tamamen ihtiyacına göre özelleştirilebilirsin. Daha sonra aracını istediğin kadar kullanıp gerekirse istediğin zaman iptal edebilirsin.

SIXT+ abonelik sistemi, yalnızca üç adımda yeni arabanı kiralamanı her zamankinden daha kolay hale getiriyor! İstediğin araç marka ve modelini online olarak seçip, araç aboneliğini kendine göre şekillendirebilir ve kişisel SIXT online giriş bilgilerini oluşturursun. Geri kalan her şeyle biz ilgileniyoruz. Yeni arabanı sadece 24 saat içinde kullanmaya başlayabilirsin. Artık arabaya ihtiyacın yok mu? Aboneliğini istediğin zaman web sitesinden herhangi bir ceza ödemeden kolayca iptal edebilirsin.

SIXT+ aboneliği, bir veya daha fazla ay boyunca, yılın herhangi bir döneminde araca ihtiyacı olan, araç kiralamayı veya satın almayı düşünen herkes için uygundur. Sistemden faydalanabilmen için 21 yaşını doldurmuş olman ve 2 yıllık sürücü belgenin olması yeterli!

Öncelikle sixt.com.tr’ye üye olman gerekiyor. Üyelik sonrası, rezervasyon işlemi sırasında SIXT+ araç aboneliğin için istediğin başlangıç tarihini ve aracını seçmelisin. Web sitesinden ödeme sonrası, senin ile iletişime geçilip, senden finansal değerlendirilme istenecektir. Sonrasında, tercih ettiğin şube ve tarihte kiralama sözleşmesini imzaladıktan sonra aracını teslim alabilirsin.

Araca ihtiyacın kalmadıysa, online olarak aboneliğini sonlandırabilirsin. Bir sonraki döneme geçmemek kaydı ile aracını dilediğin zaman teslim aldığın şehirdeki herhangi bir SIXT şubesine teslim edebilirsin. Aracın iadesi, mevcut sözleşmenin feshi sayılacaktır. Dönem içerisindeki kullanmadığın günler için herhangi bir iade yapılmayacağını unutma.

Muafiyetli güvence dahil, diğer güvenceler ekstra fiyatlandırılır. Abonelik ve güvence paketini ihtiyacına göre yapılandırabilirsin.

SIXT+ araç abonelik sistemimizle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

*Tüm fiyatlara %20 KDV dahildir. Bir ay 30 günlük bir süreye denktir. 750 TL tutarında tek seferlik abonelik ücreti vardır. Kiralaman, başvurundaki seçimine bağlı olarak belirli bir kilometre kullanım hakkını içerir. Yakıt masrafları dahil değildir. Aracı iade ederken, yakıt farkı oluşur ise aradaki fark güncel yakıt bedelinden senden talep edilecektir. Başvuru sürecinde ek bir miktar ödeyerek isteğe bağlı güvence paketleri ve ek ürünler seçebilirsin. Kiralamalar minimum 30 gün olarak hesaplanacaktır. Aylık dönemin sona ermesi üzerine sözleşme otomatik olarak birer ay uzatılır. Başvurunda aracını seçtiğin SIXT şubesine iade ederek sözleşmeyi istediğin zaman feshetme hakkına sahipsin. Aracın söz konusu şubeye iade edilmesi, aracın iade edildiği 30 günlük fatura döneminin bitiminden itibaren mevcut sözleşmenin feshi sayılır. Gösterilen resim ve araç teknik özelliklerinin yalnızca söz konusu kategoriyi temsil ettiğini lütfen unutmayın. SIXT+ Türkiye kiralama koşulları geçerlidir.