Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | İzmir Merkez Alsancak
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

İzmir Merkez Alsancak İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

İzmir'de Araç Kiralama:

İzmir'de araç kiralamak oldukça rahattır. Sixt izmir Ofis'ten hızlı ve kolay bir şekilde aracınızı kiralayıp, yolculuğunuza başlayabilirsiniz.
İzmir Merkez Manisa, Çeşme, Aliağa,Seferihisar, Foça,Tire ve Menderes'e oldukça yakındır. İzmir çok kozmopolit, canlı ve renkli bi şehirdir. Kiraladığınız Sixt aracınız ile Efes harabelerini, Meryem Ana'yı ziyaret edebilir, dönüşünüzde Şirince Köyü'ne uğrayaıp, özel yapım meyveli şaraplardan ve el yapımı sabunlardan satın alabilirsiniz. İzmir şehir içinde mutlaka Dario Moreno Sokağı'nda yer alan tarihi Asansör'ü ziayret edebilir, muhteşem İzmir manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz. 


Sixt rent a car İzmir:

Sixt izmir Ofis, tam Alsancak Merkez'de İzmir Hilton içerisinde yer almaktadır. Aracınız hemen ofisimiz önünden yetkililerimiz tarafından teslim edilir. 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Alsancak Hilton Otel Girişi

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt izmir Ofis, tam Alsancak Merkez'de İzmir Hilton içerisinde yer almaktadır. Aracınız,  hemen Hilton izmir otoparkımızdan yetkililerimizce  kiralama işlemlerinizin ardından teslim edilir. 

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Aracınızı, kira bitiminde yine ofismize gerçekleştirebilirsiniz. Yetkililerimizce aracınız ofisimizin önün iade alınır. 

Bilgi Servisi

İzmir'de şehir içi trafiği gün içerisinde oldukça rahattır. İzmir çevresindeki illeri gidişleriniz de otoban kullanımlarınızda OGS ve HGS ihtiyacınız olacaktır.