Ankara Esenboğa Havalimanı
Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama

Sixt araç kiralama hizmetlerimiz, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda da kurumsal ve bireysel çözümler sunuyor. Esenboğa Havalimanı araç kiralama denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olarak; zengin araç filomuzu beğeninize sunuyoruz. Premium araçlardan SUV’lara, üstü açık arabalardan hibrit modellere kadar aklınıza gelebilecek pek çok araç tipini filomuzda görebilirsiniz. Akıllı teknolojilerle donatılan onlarca farklı araba modeli sayesinde, şoförlüğünüze en uygun aracı bulabilirsiniz. Şirket seyahatlerinden aile tatillerine, şehirler arası yolculuklardan şehir içi gezilere kadar her tür ihtiyacınıza yönelik otomobili zengin araç yelpazemizden bulabilirsiniz. Sixt Ankara Esenboğa araç kiralama istasyonumuz organize sanayi bölgelerine yakınlığıyla da biliniyor. Esenboğa şubemiz, havalimanındaki iç hatlar gelen yolcu terminalinden çıktığınızda sol tarafta sizi bekliyor. Böylece Ankara’ya adımınızı atar atmaz keyifli bir araç seyahatine başlayabilirsiniz. Ayrıca, rezervasyon yaptığınız aracı teslim alırken ofis yetkililerimizden şehre dair pek çok önemli bilgi edinebilirsiniz. Şehir trafiğinden rotanıza, araçlarımızdan yol durumlarına kadar aklınıza gelebilecek birçok soruya yetkililerimiz aracılığıyla yanıt alabilirsiniz. Sixt Ankara Esenboğa şubemizde hızlıca kontrat açma işlemlerinizi tamamladıktan sonra havalimanı otoparkından aracı teslim alabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmetlerimiz, bireysel ve kurumsal çözümler sunuyor. Kısa ve dönemsel kiralama hizmetlerimiz, gerekli şartları karşılayan tüm müşterilerimize açık. İster aile seyahati, ister iş gezisi olsun; kısa dönem araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Farklı pek çok sınıfın üst düzey araç modellerini bulabileceğiniz filomuzda, zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin, şehir içi yolculuklarda büyük kolaylık sağlayan otomatik vitesi birçok aracımızda bulabilirsiniz. Yol boyu tüm kontrolün sizde olmasını isterseniz tercihinizi manuel vitesten yana da yapabilirsiniz. Sunduğumuz bir diğer hizmet ise uzun dönem kiralama olarak öne çıkıyor. Kurumsal ihtiyaçlar için sunduğumuz uzun dönem sistemi, bir firma yetkilisi veya iş seyahatlerine çıkacak personeller için oldukça ideal. Üstelik bu hizmetimiz hem filo hem de sınırlı sayıda araç kiralamanıza da olanak tanıyor. 12 ay ile 47 ay arası rezervasyon yapabileceğiniz uzun dönem araç kiralama hizmetimize pek çok operasyonel ihtiyacı da dahil ediyoruz. Kullanım döneminiz boyunca araçların vergi ve sigorta teminatı, bakım ve onarımı, trafik para ceza yönetimi gibi ihtiyaçlar, uzun dönem hizmete dahildir.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt araç kiralama Ankara Esenboğa istasyonumuz geliş tarihinize göre aracı hazır halde bekletiyor. Ofisimiz; iç hatlar gelen yolcu terminalinden çıktığınızda solda, bagaj alım ünitesinden koridora çıktığınızda ise sağda bulunuyor. Ofisimiz bu sayede, son derece kolay fark edilip ulaşılabilir bir lokasyona sahip. Araç teslim alma işlemleri ise Esenboğa Havalimanı’nın otoparkında gerçekleşiyor. Araçlarımız bu otoparkta sizleri bekliyor. Kısa süren kontrat işlemlerinin ardından havalimanının kapalı otoparkında aracı teslim alabilir, seyahatinize başlayabilirsiniz. Türkiye’nin başkenti olması, Anıtkabir gibi önemli yapıların bulunması nedeniyle Ankara kültür turizmi yönünden ziyaretçi çekiyor. Bununla beraber; çevresi Eskişehir, Konya, Kırıkkale, Bolu gibi kentlerle çevrili olan Ankara şehirler arası seyahatleriniz için de elverişli rotalara sahip. Siz de Ankara Havaalanı’nda araç kiralama işlemlerinizi hızlıca bitirip seyahatinize başlayabilirsiniz. Kontratınızdaki araç teslim tarihinde bir değişiklik olursa yetkililerimizle irtibata geçerek güncellemeleri yapabilirsiniz. Dönüş zamanı geldiğinde ise aracı Esenboğa Havalimanı’ndaki istasyonumuza getirebilirsiniz. Dilerseniz, Ankara Merkez şubemizi de inceleyebilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 07:00 - 23:30
 • Cumartesi: 07:00 - 23:30
 • Pazar: 07:00 - 23:30

İletişim Bilgileri

Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali Dal: 505 Çubuk- Ankara

Bilgi Servisi

  Son derece düzenli bir şehir sistemine sahip olan Ankara’da şehir içi trafik de çok rahat. Ayrıca Ankara çevresindeki illere de bölünmüş yollar sayesinde ücret ödemeden seyahat edebilirsiniz. Trafik denetimi ve sabit radarlar sık olduğundan hız sınırlarına uymanızı tavsiye ederiz.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Ankara Esenboğa HavalimanıAnkara Merkez27,3 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıAnıtkabir28,1 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıKurtuluş Savaşı Müzesi26,1 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıAnkara Kalesi27,6 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıAnadolu Medeniyetleri Müzesi2,9 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıTeleferik İstasyonu28,1 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıGordion Antik Kenti131 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıUlus Atatürk Heykeli26,1 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıAtakule32,3 km
  Ankara Esenboğa HavalimanıGöksu Parkı44 km

  Sık Sorulan Sorular

  Ankara Esenboğa Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Ankara Esenboğa Havalimanı şubesi haftanın her günü 07.00 - 23.30 arasında çalışır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Ankara Esenboğa Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT Ankara Esenboğa Havalimanı şubesi iç hatlar gelen yolcu terminalinden çıktığınızda solda, bagaj alım ünitesinden koridora çıktığınızda sağ tarafta kalıyor.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  32.995