İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Sixt rent a car İstanbul

Avrupa’nın ve dünyanın sayılı araç kiralama firmalarından Sixt rent a car size İstanbul şehrinde de hizmet vermekten büyük mutluluk duyar. Tüm Türkiye’deki gibi, İstanbul şehrinde de Mercedes-Benz, BMW gibi Premium markalarla ruhunuza hitap eden araçlarla birlikte, Nissan, Renault, Peugeot gibi bütçenize, zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun araçları kiralamanız mümkün. İster iş amaçlı ister seyahat amaçlı olsun İstanbul’da size uygun araç seçeneklerimizle seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hizmetimiz

İstanbul araç kiralama denilince akla ilk gelen noktalardan biri olan İstanbul Airport AVM, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Taksim ve İstanbul Etiler ofislerimiz; kaliteli hizmetin sunulduğu, tecrübeli kadrosu ve zengin araç filosuyla her ihtiyaca uygun seçeneklerin yer aldığı şubelerimizdir.

 

 

Adres : Londra Asfalti Kuleli Mevkii E-5 Karayolu Üzeri Bakirköy
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 09:00 - 19:00 Hafta sonu : 09:00 - 19:00
Adres : Tepecik Yolu Alkent Alışveriş Merkezi F/3 Blok No:17 - Etiler - İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 09:00 - 18:00 Hafta sonu : 10:00 - 17:00
Adres : İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 07:00 - 23:00 Hafta sonu : 07:00 - 23:00
Adres : İstanbul Taksim Hilton - Elmadağ - İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 08:00 - 20:00 Hafta sonu : 08:00 - 20:00

İstanbul Airport AVM

Yenibosna Bakırköy Airport AVM’de yer alan ofisimize metro veya metrobüs ile kolaylıkla ulaşabilir, ofisimizden kiralama işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Sabiha Gökçen Havalimanı Gelen yolcu terminalinde yer alan ofisimizde uzman çalışan kadromuz ve zengin araç filomuz sizleri bekliyor olacaktır.

 

İstanbul Taksim

İstanbul merkez denilince ilk akla gelen yer Taksim’deki ofisimize her yerden ulaşım kolay olduğu gibi araç kiralama işlemleriniz de hızlı ve kolay olacak.

 

İstanbul Etiler

Etiler ofisimizden araç kiralamak için Beşiktaş Etiler semtinde Alkent sitesi AVM içerisinde yer alan ofisimize kolaylıkla ulaşabilir aracınızı teslim alabilirsiniz.

 

İstanbul Hakkında

Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bu büyük kentin özelliklerini anlatmakla bitiremeyeceğimiz, sokaklarında her an tarih kokusunu yaşayabileceğiniz kültür mozaiğinin tam adresidir İstanbul. Yaklaşık 15 milyonluk nüfusu, coğrafi yapısı, jeopolitik ve kozmopolitik konumu, ticari yapısı ve tarihi güzellikleriyle bir çok yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği İstanbul’u  gezmelere doyamayacaksınız.

 

İSTANBUL’DA BOĞAZ TURU

Karadeniz ile Marmara Denizi’ni birbirine bağlayan asma köprülerin ilki olan Boğaz Köprüsünü ve daha sonra Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Süleyman Köprülerinden aracınızla geçerek boğazın eşsiz güzelliğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

TOPKAPI SARAYI,  DOLMABAHÇE SARAYI

Topkapı Sarayı Fatih Sultan Mehmed tarafından 1478 yılında yaptırılmıştır, Abdülmecit’in Dolmabahçe Sarayı’nı yaptırmasına kadar yaklaşık 400  sene boyunca devletin idare merkezi ve Osmanlı padişahlarının resmi yaşadığı saraylardır.

 

 

 

SULTANAHMET CAMİ, EYÜP SULTAN, AYASOFYA MÜZESİ, YEREBATAN SARAYI

Tarihe ve mimari yapılara meraklıysanız bu gezi turu tam sizin için..

Sultanahmet Cami,  Eyüp Sultan Cami ve Ayasofya Müzesi görebileceğiniz muhteşem mimari yapılarıyla göz kamaştıran manevi duygularınıza eşlik edecek tarihin en önemli yapılarındandır.

 

Ayasofya Müzesi

 

 

Sultanahmet Camii

 

 

MISIR ÇARŞISIİstanbul’un geleneksel lezzetlerine ev sahipliği yapan , mistik ruhu ile yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Eminönü sınırları içerisinde yer alan birbirinden farklı hediyelik eşyalar satılan, aktarlarıyla meşhur Mısır ve Kapalı çarşı bölgenin ve tarihin en önemli ticaret merkezleridir.

 

 

GALATA KULESİKaraköy- Emin önü muhitlerinde yer alan yaklaşık 70 m yüksekliğine sahip İstanbul’un en eski en görkemli tarihine şahitlik etmiş hakkında türlü efsanelere sahip bu eşsiz yapıyı görmek isteyeceğinizden neredeyse eminiz.

 

 

KIZ KULESİ2000 yılı aşkın süredir boğazın serin sularında yer alan, filmlere konu olan Kız Kulesi İstanbul’un en önemli tarihi güzelliklerinden biridir. Hakkında birçok rivayet yazılan bu Kız Kulesi’ne Kabataş ve Üsküdar vapur iskelelerinden kalkan seferlerle ulaşabilirsiniz.

 

 

 

EMİRGAN KORUSUİstanbul’un Sarıyer içerisinde yer alan Emirgan Korusu, Beşiktaş – Sarıyer sahil yolu üzerindedir. Köşkler, çocuk oyun-park alanları, piknik alanları, kahvaltı edebileceğiniz seyir terasları ile hafta sonları ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yerdir.

 

 

 

AĞVAİstanbul’un kalabalığından sıkıldıysanız güneye inmeden kendinizi muhteşem bir doğa atmosferinin içerisine atmak istiyorsanız kısacası huzur arıyorsanız eşsiz güzelliği ile Ağva sizleri bekliyor.

 

İstanbul merkeze 97 km uzaklıkta yer alan Ağva’ya kiralayacağınız aracınız ile Ümraniye-Şile yolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Kabakoz, İmrenli, Akçakese ve Kurfallı güzergahını izleyerek bir buçuk saatte Ağva’ya varabilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu yakasını birleştiren Türkiye’nin en büyük metropol şehri İstanbul’da hem tarihi hem doğal güzelliklerin keyfini çıkarabileceğiniz bir seyahat sizinle olsun.