İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

SIXT İstanbul Araç Kiralama

Sixt rent a car olarak sizinle İstanbul'daki hizmetlerimiz vesilesiyle de buluşmaktan mutluyuz. Dünyanın önde gelen metropollerinden biri olan İstanbul; Türkiye'nin iş dünyasının en yoğun olduğu şehir olmakla birlikte turistlerin de uğrak mekanları arasında. Siz de gerek profesyonel hayatınız gerek gezileriniz için İstanbul'u seçtiğinizde, ulaşım derdini ortadan kaldıracak konforlu ve emniyet hizmetlerimizden yararlanmak istemez misiniz? Birbirinden farklı araç gruplarına sahip filomuz sayesinde onlarca farklı araç modelini inceleyebilir, en ideal tercihi yapabilirsiniz. Sixt araç kiralama olarak İstanbul'daki 4 merkezi noktada bulunan ofislerimizle eksiksiz bir hizmet için buradayız: İstanbul Airport AVM, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim ve Etiler'de bulunan ofislerimiz, yüksek müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesinin sunulduğu Türkiye genelindeki onlarca farklı şubemizden dördü. Şehrin en merkezi noktalarından olan Taksim ve Etiler, rezervasyon yaptığınız aracı teslim alıp kentin en canlı bölgelerini keyifle gezebilmeniz için çok ideal. İstanbul'a uçakla geliyorsanız, kente adımınızı atar atmaz sizi karşılayacak olan havalimanı şubemizi de tercih edebilirsiniz. Kentin en yoğun noktalarından biri olan İstanbul Airport AVM'deki ofisimiz de Bakırköy'deki yer alıyor. Sixt olarak araç kiralamada uzun ve kısa dönem alternatifleri değerlendirmenizi ve en ideal tercihi yapmanızı amaçlıyoruz. İster büyük bir şirket olarak bir filo, ister yöneticilerinize araç kiralayın, ister bireysel rezervasyon işlemleri yaparak şehri gezmeyi planlayın, Sixt rent a car hizmetlerimizden memnun kalacaksınız. Sixt olarak bütçenize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en esnek araç kiralama sözleşmesi standartlarını karşılamaktan da son derece mutluyuz.

Adres : Istanbul Havalimanı Rent a Car Otoparkı
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 00:00 - 23:59 Hafta sonu : 00:00 - 23:59
Adres : Fatih Sok. Serdar Apt. 8/D Acıbadem Kadiköy/istanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 08:00 - 20:00 Hafta sonu : 08:00 - 20:00
Adres : Levent, Büyükdere Cd. No:185 Eczane Kapısı P1 Katı 10A, 34394 Şişli/İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 08:00 - 20:00 Hafta sonu : 08:00 - 20:00
Adres : Lütfen garaja gitmeden iç hatlar ofisimize gidiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali No: AL525/İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 00:00 - 23:59 Hafta sonu : 00:00 - 23:59
Adres : Harbiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hilton Otel Girişi No: 50/C Harbiye Şişli/İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 08:00 - 20:00 Hafta sonu : 08:00 - 20:00
Adres : Airport Alışveriş Merkezi Ataköy 7-8-9-10 Mah. Londra Asfaltı Kuleli Mevki Kat:-2 Bakırköy/İstanbul
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 08:00 - 20:00 Hafta sonu : 08:00 - 20:00

SIXT Rent a Car Rehberi

Sixt araç kiralama İstanbul şubelerimiz, kentin kalbinin attığı 4 farklı noktada bulunuyor. Hem iş dünyasının hem de tatil amaçlı seyahatlerin en yoğun olduğu bölgeler arasında bulunan Taksim ve Etiler'deki ofislerimiz, uçaktan iner inmez aracımızla buluşmanızı sağlayan Sabiha Gökçen Havalimanı şubemiz ve kentin en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Airport AVM'de hizmet veren ofisimiz ile seçtiğiniz aracı & araçları kolayca teslim alabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları seçtiğiniz araç grubuna göre değişkenlik gösteriyor. İnternetten, online şekilde rezervasyon işlemlerinizi yaparken fiyat bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Son derece hızlı, zahmetsiz ve basit bir şekilde, ister kısa ister uzun dönem araç kiralamayı Sixt web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için araç filomuzun sayfasına giderek araç grubunu seçebilir ya da ilk etapta lokasyonu belirlemek için kiralama noktalarımızı inceleyebilirsiniz. Araç filosu sayfasına giderek rezervasyon yapabileceğiniz ilk senaryoda Premium, ekonomik birçok araç marka ve modelini bulabilirsiniz. BMW, Mercedes Benz, arazi ortamlarına uygun jeep'ler, üstü açık modeller ve çok daha fazlasını filo sayfamızda detaylıca inceleyebilirsiniz. Kiralamak istediğiniz araç grubu için "Rezervasyon Yap" butonuna tıkladığınızda gerekli yönlendirmeleri sağlıyoruz. Ardından konum ve tarih aralıklarını belirttiğiniz takdirde sizin için en ideal sonuçları karşınıza çıkarıyoruz. Lokasyona öncelik veriyorsanız kiralama noktaları sayfamızdan da hareket edebilirsiniz. Örneğin; İstanbul Taksim'deki Hilton Otel'te bulunan şubemizin sayfasına tıkladığınızda geriye yalnızca araç kiralama tarihlerini belirtmeniz kalıyor. Ardından karşınıza çıkan listedeki araç grupları arasından bir tercih yapabilirsiniz. Kurumsal araç kiralama çözümleri içinse kurumsal@sixt.com.tr mail adresi üzerinden bizimle irtibata geçerek talebinizi oluşturabilirsiniz.

İstanbul Araç Kiralama - Topkapı Sarayı

İstanbul Trafik Haritası

Dünyanın en büyük metropollerinden biri olan İstanbul, milyonlara ev sahipliği yapıyor. Buna paralel olarak; araç trafiğinin de yoğun olduğu şehirde ulaşımın güçlendirilmesi ve güncellenmesi sayesinde yoğunluğun büyük oranda hafifletilmesi amaçlanıyor. Örneğin, İstanbulluların büyük oranda kullandığı toplu ulaşımlardan biri olan metrobüsler gerek iş gerek şehir içi seyahat amaçlarıyla her gün ciddi ölçüde yolcu taşıyor. Ayrıca yaka değiştirirken de oldukça kullanışlı ve cazip olan metrobüsleri; farklı ulaşım çözümleri, köprüler, yeni yollar da takip ediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki ofisimizden temin edebileceğiniz Sixt aracımızla Taksim'e ulaşmanız 60 dakika sürebiliyor. Bu rota için en kullanışlı yollardan biri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçmek oluyor. İş amaçlı yolculukların yoğun olduğu sabah ve akşam saatlerindeki seyahatlerinizde trafikle karşılaşabilirsiniz. Gün içerisindeki yolculuklarınızda ise yolların çok daha boş olmasından istifade edebilirsiniz. Güncellenmiş bir GPS üzerinden harita kullanarak İstanbul trafik haritasını öğrenebilir, sizin için en ideal gidiş yolunu kolayca hesaplayabilirsiniz. Airport AVM'deki ofisimizden teslim alabileceğiniz aracımızla, şehrin en işlek ilçelerinden biri olan Eminönü'ne gitmeniz de 1 saate yakın sürebiliyor. Yolların açık olduğu birçok rotada, ara ara yoğunlaşan trafikle karşılaşmanız kuvvetle muhtemel. Bunun için hızlıca yeni rota hesaplayabilen bir GPS'ten yardım alabilirsiniz. Bir diğer araç kiralama ofisimizin bulunduğu Etiler noktasından Taksim Meydan'a ulaşmanız ise trafiğin yoğun olmadığı saatlerde ortalama 20 dakika sürüyor. İstanbul'daki yolculuklarınızda büyük önem taşıyacak üç önemli köprü bulunuyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü (eski adıyla Boğaziçi Köprüsü), Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü kıtaları birbirine bağlaması açısından son derece önem arz ediyor.

İstanbul Araç Kiralama - Dolmabahçe Sarayı

İstanbul'da Gezilecek Yerler

İstanbul dünyanın en köklü ve eski şehirlerinden biri olarak öne çıkıyor. Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan kent, şehirde ikamet etmiş tüm medeniyetlerin izlerini de taşıyor. Bugün hala, çeşitli kazılar sayesinde yepyeni arkeolojik eserlerin keşfi sürüyor. Bu da kentin çok önemli bir tarihe sahip olduğunun en önemli kanıtları arasında. Yurt içi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerin en sık uğradığı noktalardan biri Taksim olarak öne çıkıyor. Taksim bölgesinde bulunan Hilton Oteli'ndeki ofisimizden, rezervasyon yaptığınız araç grubundaki aracı teslim alarak kentin en tarihi noktalarından biri olan Taksim'i ve çevresini gezebilirsiniz. İstanbul'un en gözde semtlerinden biri olan Cihangir de Taksim'e yakınlığıyla biliniyor. Sokakları, yapıları, konumu itibarıyla geçmişten bugüne pek çok mühim kişiliğin de ikamet ettiği Cihangir, bugün önemini korumayı sürdürüyor. Tarihi ve doğal zenginlikleriyle seyahatlerin asla bitmediği İstanbul'da, Galata Kulesi de şehrin en önemli sembollerinden biri. İstanbul fotoğraflarında, kartpostallarında dahi sıklıkla görebileceğiniz kuleyi ise şehrin adeta kalbi olan Kız Kulesi takip ediyor. Üsküdar'da bulunan Kız Kulesi'nin; Üsküdar kadar İstanbul'un da en önemli sembolü olduğunu söyleyebiliriz. Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan yola çıkıp kısa sürede Üsküdar'a vararak bu görkemli yapıyı görebilir, sandallar aracılığıyla kulenin içine de girebilirsiniz. Dolmabahçe Sarayı, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Gülhane Parkı, Sultan Ahmet Camii gibi yapılar da kentin dokusunda önemli yer ediniyor. Özellikle tarihi yarımada adıyla da bilinen Suriçi İstanbul, şehirdeki gezintiler içerisinde önde gelen bölgeleri kapsıyor.

İstanbul Araç Kiralama - Sultanahmet

Sık Sorulan Sorular

İstanbul'da kaç şubeniz var?

İstanbul Airport AVM, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Taksim ve Etiler'de olmak üzere 4 şubemiz bulunuyor.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki ofisiniz tam olarak nerede?

Havalimanındaki ofisimiz, gelen yolcu terminalinde yer alıyor.

Araç filonuzda ne tür araçlar var?

Mercedes - Benz, Audi, BMW gibi Premium araçlardan üstü açık, SUV, minibüs tipi modellere pek çok araç modeli sunuyoruz.

Uzun dönem, kurumsal araç kiralama hizmetinizle ilgili nereye başvurabilirim?

Filo kiralama hizmetimiz için kurumsal@sixt.com.tr e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Tüm soru, görüş ve talepleriniz için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

whatsapp