İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı
Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Araç Kiralama

Dünyanın en önemli metropollerinden İstanbul’da Sixt araç kiralama hizmetlerimiz 7 farklı istasyonumuzda sürüyor. Kiraladığınız araç ya da araçları uçaktan iner inmez Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama istasyonumuz sayesinde kolayca teslim alabilirsiniz. Gerek turistik, gerek iş dünyası olarak yurdun ve dünyanın dört bir yanından insanın akın ettiği İstanbul’da onlarca farklı araç markasının yer aldığı filomuzla hizmet veriyoruz. Farklı profillerdeki tüm müşteri ihtiyaçlarına hitap etmeyi amaçlıyor, filomuzu da bu anlayışla zenginleştiriyoruz. Premium araçlardan SUV’lara, hibrit modellerden üstü açık arabalara, aile seyahatlerinize uygun seçeneklerden makam arabası olarak tercih edebileceklerinize kadar size en uygun araçları filomuzda bulabilirsiniz. Üstelik; belli bir plan dahilinde yenilenen filomuz, yüksek hijyen standartlarından da geçiyor. Size ise yalnızca aracı teslim alıp yola çıkmak kalıyor. Sixt Sabiha Gökçen Havalimanı istasyonumuz, iç hatlardaki gelen yolcu bölümünde sizi karşılıyor. Böylelikle kiraladığınız aracı şehir dışından gelir gelmez teslim alabilir, seyahat programınıza başlayabilirsiniz. Profesyonel ofis yetkililerimiz de araç tesliminden şehirle ilgili merak ettiklerinize kadar size tam destek sağlıyor.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

En uygun araç kiralama seçenekleriyle tanışmak için, sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yüz güldüren kampanyalarımız, esnek fiyat sözleşmelerimiz ve araç ekstralarımızla çok daha mutlu bir kiralama deneyimi yaşamanızı amaçlıyoruz. Hizmetlerimiz; kurumsal ve bireysel araç kiralamaya yönelik olarak ikiye ayrılıyor. Kurumsal ulaşım taleplerinize uzun dönem kiralama hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu sistem sayesinde; şirket yöneticileri, personelleri için minimum 12 maksimum 47 ay boyunca araç kiralayabilirsiniz. İster filo, ister bir ya da birkaç araç kiralayabileceğiniz uzun dönem kiralamada, rezervasyon yapacağınız araç sayısı da sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor. Onarım, bakım, muadil araç, trafik para ceza yönetimi gibi tüm operasyonel ihtiyaçlar da bizim tarafımızdan karşılanıyor. Böylece sürpriz masraflarla karşılaşmanıza gerek kalmıyor. Kısa veya dönemsel hizmetimiz ise daha genel müşteri profiline hitap ediyor. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi ihtiyaçlarınızı bu hizmetimizle karşılayabilirsiniz. Günübirlik konferans gezilerinden aile seyahatlerine kadar farklı pek çok kısa süreli yolcuğunuz için bu hizmetimizle araç kiralayabilirsiniz. Sixt İstanbul araç kiralama ofislerimiz, yüksek müşteri memnuniyeti, araç konforu noktasında tüm diğer şubelerimizle ortak paydada buluşuyor.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt araç kiralama hizmetlerimiz, Türkiye’nin geneline yayılmış kiralama noktalarında eksiksiz olarak devam ediyor. Rezervasyon yaptığınız araç ya da araçları teslim almanız için hızlı ve etkili bir şekilde çalışıyoruz. Sabiha Gökçen araç kiralama ofisimiz, iç hatlardaki gelen yolcu katında rent a car ofisleri bölümünde hizmet veriyor. Böylece uçaktan inip geçiş noktalarını geride bıraktıktan sonra direkt bizimle temasa geçebiliyor ve aracı teslim alabiliyorsunuz. Kısa süren kontrat açma işlemini tamamladıktan sonra, havalimanının kapalı otoparkındaki -3. katta araç hazır halde sizi bekliyor. Kiraladığınız aracı personellerimiz tarafından teslim alarak seyahat planınıza keyifle başlayabilirsiniz. Şehirle ilgili trafik yoğunluğu, gezilecek yerler, yol tarifi gibi birçok konuda da personellerimizden bilgi alabilirsiniz. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinden de gerekli irtibat numaralarını öğrenebilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz bu numaralar sayesinde yol & yardım hizmetlerimizden mükemmelen yararlanabilirsiniz. Kiralama süreniz sona erdiğinde ise sizinle paylaşılan telefon numaralarından plaka bilgisi ile bize dönüş yapabilirsiniz. Ardından havalimanı otoparkının -3. katında Sixt personellerimize aracı teslim edebilirsiniz. Dilerseniz, Airport AVM, Etiler ve Taksim’deki diğer Sixt İstanbul istasyonlarımızı da inceleyebilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 00:00 - 23:59
 • Cumartesi: 00:00 - 23:59
 • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Lütfen garaja gitmeden iç hatlar ofisimize gidiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali No: AL525/İstanbul

Bilgi Servisi

  Türkiye genelinde uygulanan köprü ve otoyol geçişleri için HGS ve OGS zorunluluğu konusunda ofis personelimiz sizi bilgilendiriyor.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıSarıyer59,7 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıKız Kulesi43,8 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıBeşiktaş43 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıKadıköy33,6 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıAtaşehir26,5 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıTaksim Meydanı44,2 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıHababam Sınıfı Müzesi37,2 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıBeylerbeyi Sarayı38,5 km
  İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıŞile62,6 km
  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanıİzmit67,4 km

  Sık Sorulan Sorular

  Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi 7 gün 24 saat aralıksız çalışmaktadır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi, iç hatlar gelen yolcu katında bulunuyor.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  29.315701