Nasıl rezervasyon yapacaksınız?

  • www.sixt.com.tr internet sayfasından online fiyat teklifi alabilir ve isterseniz üç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız !
  • 0850 2222 000 * numaralı çağrı merkezini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • rezervasyon@sixt.com.tr adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Aracı nasıl teslim alacaksınız?

Rezervasyonunuz, ilgili ofise anında iletilir ve sizin için en uygun SIXT aracı hazırlanır. Rezervasyon bilgileriniz size e-mail ve SMS olarak iletilir.

Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterli. Havaalanında karşılama olan ofislerimizde, üzerinde isminizin yazılı olduğu pageboard ile karşılanırsınız ve aracınız otoparkta size teslim edilir. 

Araç teslimi esnasında siden fiziki olarak sürücü belgenizi göstermeniz istenecektir. Yeni kimlik belgeleriyle birleştirilmiş sürücü belgelerinizi firmamızın kontrol etme imkanı olmadığı için sürücü belgenizin fiziki olarak ibraz edilmesi istenecektir.

Aracı nasıl iade edeceksiniz?

Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterli. Aracı istediğiniz SIXT istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Faturanızı nasıl alacaksınız?

Kiralamanın tamamlanmasının ardından kontratınız kapatılır ve en geç yedi iş günü içerisinde faturanız düzenlenir ve posta veya e-posta ile adresinize gönderilir.

Faturanızı farklı bir adrese veya alıcı ödemeli kargo ile istemeniz halinde rezervasyon esnasında bu talebinizi belirtmeniz yeterli.