Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Gaziantep Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Gaziantep Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Gaziantep Havalimanı'na hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Gaziantep Araç Kiralama:

Gaziantep'te araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Bir tarafta Adana, bir tarafta Hatay,bir tarafta ise Şanlıurfa ile tarih kokan şehirlerin ortasında medeniyetin aynası olan bir şehirdir. Türkiyenin en önemli OSB'den biri olan GAOSB bölgenin ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca Gaziantep turizm alanında da öne çıkmaktadır. Dünyanın en büyük mozaik müzesinin kapısını ziyaretçilerine açmaktadır.

Saklı cennet halfetisiyle,medeniyetin başkenti Mezopotamya'sıyla Gaziantep ileride dünyanın en önemli ticaret merkezlerinin arasında olacaktır.
 

Sixt rent a car Gaziantep 

Bölgemizde en iyi filoya sahip olan kiralama şirketiyiz. Şehir ofisimizde hızlı ve kolay bir servis alırsınız.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 10:00 - 22:00
  • Cumartesi: 10:00 - 22:00
  • Pazar: 10:00 - 22:00

İletişim Bilgileri

Osmangazi Mh. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cd. 33. SK NO:71 Primemall Avm K:1 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Gaziantep Merkez ofisimiz tam şehir merkezinde hizmet vermektedir. Ofisimiz Gaziantep'in en önemli bulvarlarından Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinde olup; kendi ofisimizin bulunduğu iş merkezi otoparkında araçlar temiz ve dolu depo olarak teslime hazır bir şekilde bekletilmektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Rezervasyon e mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Gaziantep merkez ofise bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli merkez ofis otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Bilgi Servisi

Gaziantep otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Gaziantep yol kenarlarının Park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.