Hakkımızda

SIXT rent a car Türkiye

Turizm sektörüne 1992 yılında adım atan SIXT Türkiye; pazardaki yenilikleri, güçlü teknik alt yapısı, profesyonel çağrı merkezi ile havayolu ve turizm iş ortakları ile bireysel müşterilerine yaratıcı çözümler sunmaktadır.

SIXT Türkiye, sektördeki ilk profesyonel çağrı merkezini 2004 yılında hayata geçirmiş ve bugün günde 800 rezervasyon almakta olan alanındaki en başarılı örnektir.

SIXT Türkiye 2005 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. SIXT rent a car internet sayfası www.sixt.com.tr üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.

Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan SIXT rent a car, günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri ile Leasing hizmetleri sunmaktadır.

SIXT Türkiye filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarla hizmet vermektedir. SIXT Türkiye kurumsal araç filosunun %40’dan fazlası Premium araç markalarından oluşmaktadır.

SIXT rent a car Uluslararası

Almanya'nın ilk araç kiralama şirketi olan SIXT rent a car, 1912 yılında Münih' te kurulmuştur ve bugün franchise ağı ile tüm dünyada 110' den fazla ülke ve 4,000’den fazla kiralama ofisinde hizmet vermektedir.

SIXT rent a car, ulaşım hizmetleri alanındaki en yenilikçi hizmet sağlayıcılarından biridir. Araç kiralama ve leasing alanlarında, SIXT rent a car müşterilerine kolaylıklar sağlayan yeni ürünler ve hizmetler geliştirmektedir. SIXT rent a car sektörüne yeni teknolojilerinin kullanımı konusunda liderlik etmektedir.