Aylık Araç Kiralama

Kısa süreli ve aylık araç kiralama taleplerinize şirketimizin cazip fırsatları ile en ideal şekilde yanıt alabilirsiniz. 1 aydan 12 aya kadar tüm bireysel ve kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınızı, seçeceğiniz kiralama dönemine uygun olarak karşılayabiliriz. Bu yöntem, 20 gün ve üzeri günlük araç kiralaması yaptığınız duruma göre daha uygun maliyetli bir alternatif sunar. Ekonomik araçlardan her çeşit segment SUV'lara, Cross-Over modellerden Hibrit (benzinli-elektrikli) araçlara, Premium araçlardan lüks modellere kadar geniş Sixt araç yelpazemizden seçim yapabilirsiniz. Aylık ve kısa süreli dönemsel araç kiralama için filomuzdaki farklı birçok araç grubunu inceleyebilir, en iyi fiyat seçenekleri gibi oldukça cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Gerek şirketlerin gerek bireysel kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği aylık & dönemsel araç kiralama ürünümüzle iş ve tatil seyahatlerinizi keyifle yapabilirsiniz. Farklı kiralama yaşlarının, ehliyet sürelerinin, fiyatlara dahil olan hizmetlerin yer aldığı Sixt Kiralama Koşulları sayfamızı inceleyerek de birçok sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Sixt rent a car olarak; farklı gruplardan oluşan geniş araç filomuz, aradığınız konfor ve güvenceyi bulabileceğiniz bir araca kolayca ulaşmanızı da sağlar. Üstelik bebek & çocuk koltuğu, ilave KM paketi, kira kontratında değişiklik talebi gibi hizmetlerimiz ile de araç kiralamanızı özelleştirebilirsiniz. Örneğin, dönüş tarihinin uzatılması ya da ertelenmesine yönelik bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu sayede, özellikle öngörülemeyen senaryolar gereği araca daha fazla ihtiyacınız olduğunda da yanınızdayız. Avrupa ve dünya ölçeğinde hizmet veren bir araç kiralama firması olarak; aylık & dönemsel araç kiralamanın gittikçe popülerleştiğini, kısa süreli tatiller, iş seyahatleri için sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Türkiye'de de gösterilen rağbeti en iyi karşılayacak firmalarından biri olmanın gururunu taşıyor ve aylık & dönemsel araç kiralama ürünümüzü yüksek müşteri memnuniyeti vaadiyle sizlerle buluşturuyoruz. Ayrıca, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun esnek sözleşme şartlarını da Sixt'in aylık ve kısa süreli dönemsel araç kiralama ürünü içerisinde bulabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu anda, talep ettiğiniz süre boyunca araç kiralayabilir ve dilediğiniz aracı yükseltip konforlu bir kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Evrak işleri veya kredi kontrolleri de düşündüğünüzden çok daha basit, kolay ve zahmetsiz! Kullanım amacınız ne olursa olsun; Sixt'ten araç kiralayarak büyük avantajlar elde edebilirsiniz.

Kurumsal ihtiyaçlarınız için kurumsal@sixt.com.tr mail adresine talebinizi bildirebilirsiniz. Bireysel araç kiralamalarınız için de buraya tıklayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

whatsapp