Gaziantep Havalimanı
Araç Kiralama

Gaziantep Araç Kiralama

Güneydoğu Anadolu’nun en büyük şehri Gaziantep’te Sixt araç kiralama hizmetlerimiz tüm hızıyla sürüyor. Kültürel, tarihi dokusu ve zengin mutfağıyla kültür turizminin önde gelen illerinden Gaziantep’te onlarca seçkin araç markasının bulunduğu filomuzla hizmet veriyoruz. Premium araçlardan arazi ortamlarına uygun SUV’lara, hibrit sisteme sahip otomobillerden 7 kişilik aile arabalarına kadar Gaziantep araç kiralamada çok kapsamlı seçenekler sunuyoruz. Ayrıca düzenli olarak yenilenen ve yüksek temizlik standartlarından geçen filomuz, son derece hijyenik bir deneyime de kapı aralıyor. Geriye aracı teslim alıp seyahatinize başlamanız kalıyor. Sixt Gaziantep Havalimanı istasyonumuz sayesinde uçaktan iner inmez kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz. Havalimanının içerisinde verdiğimiz araç kiralama hizmetiyle teslim işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Gaziantep; bulunduğu lokasyon, yöre ve çevresindeki diğer iller itibarıyla da Türkiye’nin en tarihi bölgelerinden birinde yer alıyor. Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Osmaniye, Adıyaman, Adana gibi şehirlerle çevrili olan Gaziantep; Anadolu’nun ilk yerleşim yerlerinden biri olan Mezopotamya ile Akdeniz’in kesişme noktasında bulunuyor. Sixt Gaziantep şubemizin hizmetleri sayesinde, Anadolu’nun en eski uygarlıklarının izlerini görebileceğiniz kenti gönlünüzce gezebilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Sixt araç kiralama hizmetlerimizle hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi seçeneklerimizden, kısa ve dönemsel kiralama hizmetlerimizle yararlanabilirsiniz. Bu araç kiralama seçeneği; genel müşteri profiline hitap ediyor. Aile seyahatleri, günübirlik geziler, kısa süreli konferans yolculukları gibi ulaşım ihtiyaçlarınıza bu yoldan yanıt alabilirsiniz. Şirket yöneticileri, firma personelleri için çok ideal olan uzun dönem kiralama hizmetlerimiz de profesyonel hayatın taleplerine yanıt veriyor. 12 ila 47 ay arası kiralama yapabileceğiniz bu seçeneğimizle kurumsal ulaşım ihtiyaçlarınızı mükemmelen karşılıyoruz. Üstelik kiralayacağınız araç sayısı da tümüyle sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor. İster filo, ister bir veya birkaç aracı uzun dönem kiralayabilirsiniz. Bu hizmetimize dahil olan pek çok avantaj da bulunuyor. Vergi ve sigorta teminatı, bakım, onarım, muadil araç, trafik para ceza yönetimi, raporlama gibi tüm operasyonel ihtiyaçlar uzun dönem hizmetimize dahildir. Böylece zamandan tasarruf sağlayabilir, yalnızca işlerinize odaklanabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt Gaziantep Havalimanı araç kiralama istasyonumuz, havalimanı içerisinde yer alıyor. Böylece rezervasyon yaptığınız aracı veya araçları uçaktan iner inmez teslim alabilirsiniz. Araçlarımız ise, havalimanının otoparkında hazır halde sizleri bekliyor. Ofis personellerimiz size şehir hakkında faydalı pek çok bilgi de verebilir. Yol durumu, gezilecek yerler gibi birçok konuda Gaziantep Sixt ofisimizden yardım alabilir, rotanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Kısa süren kontrat açma işlemlerinin ardından, havalimanındaki otoparktan kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz. Bulunduğu bölgeye göre çok gelişmiş bir kent olan Gaziantep, bu yönüyle “Doğu’nın Paris’i” olarak da adlandırılıyor. Kent; gelişmişlik düzeyinin yanı sıra ev sahipliği yaptığı tarihi yapılar, kültürel miraslarla da dikkat çekici. Şehrin mutfağı da dillere destan olduğundan 2016 yılı itibarıyla Gaziantep, Türkiye’yi UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’nda temsil ediyor. Tüm bu özellikleriyle şehri doyasıya gezmeniz için en uygun araç kiralama fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde de yetkililerimizin 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarını öğrenebilirsiniz. Dönüş zamanı geldiğinde ise, kiraladığınız aracı Gaziantep Havalimanı’ndaki rent a car otoparkına ya da iç hatlar gelen yolcu girişine bırakabilirsiniz. Ofis personellerimiz, araçları bu noktalardan teslim alıyorlar. Şayet kontratınızda belirttiğiniz iade tarih ve saatinde bir değişiklik olursa yetkililerimizle irtibata geçmeniz gerekiyor.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 07:00 - 23:00
 • Cumartesi: 07:00 - 23:00
 • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Sazgın Mahallesi Gaziantep Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu ZK-157 Oğuzeli-Gaziantep

Bilgi Servisi

  Gaziantep otobanlarında mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Gaziantep'te yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekiyor, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderiliyor.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Gaziantep HavalimanıGaziantep Merkez20,2 km
  Gaziantep HavalimanıBakırcılar Çarşısı19 km
  Gaziantep HavalimanıZeugma Müzesi21,5 km
  Gaziantep HavalimanıZeugma Antik Kenti66,3 km
  Gaziantep HavalimanıGaziantep Kalesi19,7 km
  Gaziantep HavalimanıOyun ve Oyuncak Müzesi20,2 km
  Gaziantep HavalimanıYesemek Açık Hava Müzesi106 km
  Gaziantep HavalimanıKahramanmaraş107 km
  Gaziantep HavalimanıAdıyaman173 km
  Gaziantep Havalimanıİskenderun194 km

  Sık Sorulan Sorular

  Gaziantep Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Gaziantep Havalimanı şubesi, haftanın her günü 07.00 - 23.00 arasında çalışır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Gaziantep Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT Gaziantep Havalimanı şubesi, iç hatlar gelen yolcu salonunda hizmet veriyor.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  37.474221