İstanbul Kadıköy
Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

Araç kiralama uygulamalarının Türkiye’de çokça sürdürüldüğü şehirlerin başında gelen İstanbul’da farklı birçok şubemiz ile hizmetinizdeyiz. SIXT araç kiralama çözümleri, dünyanın en önemli metropollerinden biri olan, iş seyahatlerinden tatil amaçlı yolculuklara kadar birçok vesile ile bulunulan İstanbul’da da sürüyor. Yurt dışından kültür turizmi amacı ile gelen turistlerden şehirde yaşayan bireylere geniş bir müşteri profilinin yararlandığı araç kiralama çözümlerimizi siz de inceleyebilirsiniz. SIXT araç kiralama Kadıköy ayağındaki çözümleri ile de İstanbul’daki rent a car hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor. Hızlı ulaşımın, konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarabileceğiniz araç filomuz içerisinde ihtiyacınıza binaen nokta atışı otomobiller bulabilir, yolculuk planlarınızı vakit kaybetmeden hayata geçirebilirsiniz. Premium modellerden arazi şartlarına uygun araçlara, aile arabalarından üstü açık modellere kadar pek çok otomobili bulabileceğiniz filomuz, düzenli olarak nitelikli temizlik uygulamaları ile de buluşuyor. Bu açıdan yüksek hijyen standartlarına sahip bir araçla İstanbul’da yolculuk yapmaya başlamanız işten bile değil. İstanbul'da Kadıköy şubemizdeki hizmeti ile de yer alan SIXT araç kiralama İstanbul Anadolu Yakası’ndaki yolculuk rotanızda dört dörtlük bir hizmet vermek için çalışıyor. Turistlerden sanat dünyasına, iş yaşamına kadar geniş bir kesimin rahatlıkla görülebildiği Kadıköy şehrin eğlence kültürünün de en canlı olduğu ilçelerden biri. Farklı araç kiralama seçeneklerimizi inceleyip kolayca bir karara varabilir ve SIXT araç kiralama İstanbul hizmetlerimizi deneyimlemeye hemen başlayabilirsiniz.

 

SIXT Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama çözümlerimizden hem kurumlar hem de bireyler yararlanabiliyor. Bu açıdan profesyonel taleplerinize de şahsi yolculuk planlarınıza da 360 derece yanıt alabileceğiniz SIXT’te özelleştirilmiş bir araç kiralama deneyimini yaşamanız çok kolay. En uygun araç kiralama fırsatlarını yakalayarak zamanlamaya da on üzerinden on puan vermek için kiralama seçeneklerimizi hızlıca değerlendirebilirsiniz. Örneğin, SIXT araç kiralama günlük, haftalık, aylık gibi alternatifleri ile genellikle bireysel yolculuk yapacak bireylere hitap ediyor. Türkiye’nin kültür tarihinden iş dünyasına kadar en merkezi şehirlerinden biri olan İstanbul’da kısa süreli araç kiralama deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Aileniz ile bir yolculuk rotası oluşturduysanız aile arabalarını tercih edebilir, daha sportif otomobillere merak duyuyorsanız üstü açık modelleri seçebilirsiniz. Aylık araç kiralama genellikle bireysel çözümler arasında yer alıp, şehir dışından bir süreliğine İstanbul’a gelenler için çok ideal. Kısa dönem araç kiralama çözümlerinin yanı sıra SIXT araç kiralama kurumsal taleplere de dört dörtlük yanıt vermek için çalışıyor. Uzun dönem araç kiralama genellikle firmaların, şirketlerin filo ihtiyacı için tercih ettiği çözümler arasında yer alıyor. Uzun dönem araç kiralama çözümlerimizde bir filo kiralama zorunluluğu da bulunmuyor. Bu açıdan kurumlar ihtiyacı olan adette aracı da uzun dönem kiralama hizmetleri altında bulabiliyor. En az 12 en fazla 47 ay boyunca araç kiralayabileceğiniz bu çözüm, Türkiye’nin iş dünyasının adeta belkemiği haline gelmiş İstanbul’da ulaşım sorununuza çare olmaya aday.

Araç Teslim Alma & Etme

Araç teslim alma ve etme işlemleri de İstanbul’daki ulaşım ihtiyacını bir an önce gidermek isteyen müşteriler göz önünde bulundurularak hızlıca gerçekleştiriliyor. Şehrin Anadolu Yakası’nda, Kadıköy şubesindeki çözümlerimiz Gezen Şube hizmetimiz üzerinden gerçekleştiriliyor. Gezen Şube ile beraber sabit SIXT şubelerinin verdiği tüm hizmetler verilmeye devam ediyor. Düzenli olarak yenilenen ve sürücünün, yolcunun içi rahat bir şekilde yolculuk etmesini sağlayan hijyen uygulamalarına tabi olan araç filomuz, seçtiğiniz araç grubuna göre rezervasyon işlemlerine dahil ediliyor. Rezervasyonu yapılan araçları Gezen Şube yetkililerimiz aracılığıyla gününde ve saatinde kolayca teslim alabilirsiniz. Yalnız şehir dışından gelenlerin değil, bizzat İstanbul’da yaşayan bireylerin de yer yer tercih ettiği araç kiralama çözümlerimiz, teslim süreçlerinde de müşterileri prosedürlere boğmamaya özen gösteriyor. Kiraladığınız aracı / araçları hızlıca ve kolay bir şekilde teslim aldıktan sonra da seyahat planınızı pratiğe dökmekten başka bir durum kalmıyor. Kiralama sürecinin sonuna gelindiğinde de yine Gezen Şube hizmetimiz aracılığıyla araç teslim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kontratta belirttiğiniz araç teslim tarihinde, saatinde bir değişiklik söz konusu ise de yetkililerimizle irtibata geçerek gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 08:00 - 20:00
 • Cumartesi: 08:00 - 20:00
 • Pazar: 08:00 - 20:00

İletişim Bilgileri

Fatih Sok. Serdar Apt. 8/D Acıbadem İstanbul Nautilus AVM karşısı - Kadıköy/istanbul

Bilgi Servisi

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  KadıköyÜsküdar9 km
  KadıköyHarem7,9 km
  KadıköyHababam Sınıfı Müzesi8,2 km
  KadıköyCaddebostan4,2 km
  KadıköyBeylerbeyi11,1 km
  Kadıköy NautilusAnadolu Hisarı24,7 km
  KadıköyPolonezköy33,2 km
  KadıköyEminönü20,1 km
  KadıköyBeşiktaş Yıldız Parkı15,1 km
  KadıköyRiva52,4 km

   

  Sık Sorulan Sorular

  Kadıköy şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Kadıköy haftanın 7 günü 08:00 - 20.00 saatleri arasında açık.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Kadıköy şubesi nerede?

  Açık adres: Fatih Sok. Serdar Apt. 8/D Acıbadem Kadıköy / İstanbul

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

  Kampanyalar
  whatsapp
  29.032458468961956