İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar
Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama

Sixt İzmir araç kiralama hizmetlerimiz arasında, uçak seyahati yapanlar için de havalimanında araç teslimi yapılıyor. Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama hizmetimiz sayesinde uçuşunuz biter bitmez keyifli bir İzmir yolculuğuna başlayabilirsiniz. Dokusu, tarihi, doğa harikalarıyla “Ege’nin İncisi” İzmir dört mevsim ziyaretçi ağırlıyor. Özellikle yaz aylarında tatilcilerin akın ettiği kent gezginlerin, kültür turizmini sevenlerin de tercih ettiği şehirler arasında. İzmir havalimanı araç kiralama seçeneğimizden yararlanarak siz de tatil programınızın tadına varabilirsiniz. Şehir, aynı zamanda iş dünyasının da önemli bir kesimine hitap ediyor. Özellikle yaz aylarında yapılan pek çok konferans, seminer gibi etkinlikler İzmir’in profesyonel hayatında önemli bir yere sahip. Zengin filomuz, ihtiyacınıza yönelik dilediğiniz aracı ya da araçları kiralamanızı sağlıyor. Premium araçlar, makam arabası olarak tercih edebileceğiniz modeller, aile otomobilleri, SUV’lar, üstü açık seçenekler ve çok daha fazlasına filomuzdan ulaşabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen filomuz, esnek fiyat sözleşmemiz, en uygun araç kiralama fırsatlarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Sixt olarak hem kurumlara hem de bireylere araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Kurumlara sunduğumuz hizmetler daha çok uzun dönem kiralama altında toplanıyor. Uzun dönem araç kiralama seçeneklerimiz; şirketler, yöneticiler, sürekli seyahat eden personeller için oldukça uygun. 12 aydan 47 aya kadar araç kiralayabileceğiniz bu hizmetimize vergi ve sigorta teminatı, bakım, muadil araç gibi tüm operasyonel ihtiyaçlar da dahil ediliyor. Böylece zamandan tasarruf etmeniz ve tümüyle işinize odaklanmanız kolaylaşıyor. Ayrıca bu ihtiyaçların aylık kira bedellerine dahil olması da, sürpriz maliyetlere neden olmuyor. Uzun dönem hizmetimizde ister filo, ister bir ya da birkaç araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyon yapılacak araç sayısı tümüyle sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor. Uygun araç kiralama fiyatları, esnek sözleşme ve cazip fırsatlarımızdan siz de yararlanabilirsiniz. Kısa vadeli ve dönemsel araç kiralama hizmetimiz ise daha genel müşteri profiline hitap ediyor. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi ihtiyaçlarınıza bu hizmetimizle yanıt alabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt araç kiralama hizmetlerimiz İzmir’in dört farklı noktasında sürüyor. Şehrin diğer noktalarındaki şubelerimizin yanı sıra Adnan Menderes Havalimanı’nda yalnızca araç teslim işlemleri gerçekleşiyor. Havalimanı gelen yolcu salonu bina çıkışında ise otopark bulunuyor. Havalimanının otoparkı olan bu alanda araçlarımız hazır bekliyor. Basit kontrat açma işlemlerinden sonra, rezervasyon yaptığınız aracı teslim alabilirsiniz. Böylece keyifli bir İzmir yolculuğuna derhal başlayabilirsiniz. Sizinle paylaşılan telefon numaralarına, kiralama döneminiz boyunca 7/24 ulaşabilirsiniz. Böylece kapsamlı yol & yardım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sixt İzmir araç kiralama hizmetlerimiz, havalimanındaki iç hatlar noktasında, Karşıyaka Girne Caddesi ve Alsancak ofislerimizde de sürüyor. Dilerseniz kiralama işlemlerinizi bu istasyonlarımızdan birinden de gerçekleştirebilirsiniz. Dönüş tarihi geldiğinde ise, kiralamış olduğunuz aracı yine havalimanına getirebilirsiniz. Personelimiz, havalimanı otoparkında araçları teslim alıyor. Kontratınızda belirtilen iade tarih veya saatinde bir değişiklik olursa lütfen yetkililerimizle irtibata geçiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminali No: 1317 İzmir

Bilgi Servisi

İzmir'de otobanlarda mutlaka HGS kullanılmalıdır. HGS talebinizi aracı teslim almadan önce yetkili personellerimize iletirseniz bu konuda size yardımcı olacaklardır. Şehir içi trafiği rahattır.

... Arası Kaç Km?

Kiralama Noktası Bölge Mesafe (km)
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İzmir Merkez 24,5 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Alsancak 20,7 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Kemeraltı Çarşısı 15,5 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Karşıyaka 32,6 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Çeşme 85,5 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Seferihisar 60,8 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı İzmir Doğal Yaşam Parkı 42,8 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Foça 104 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Tarihi Asansör 16,7 km
İzmir Adnan Menderes Havalimanı Alaçatı 84,1 km

Sık Sorulan Sorular

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

SIXT İzmir Adnan Menderes Havalimanı şubesi 7 gün 24 saat aralıksız çalışıyor.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı şubesi nerede?

SIXT İzmir Adnan Menderes Havalimanı şubesi dış hatlardan gelen misafirler için havalimanı otoparkında araç teslim işlemleri gerçekleştiriyor. İç hatlar noktasında ise gelen yolcu salonunda hizmet veriliyor.

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

SIXT hakkında farklı sorularım var.

SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

Kampanyalar