Operasyonel Araç Kiralama

SIXT araç kiralama hizmetinden faydalanarak şirketiniz için pratik ve güvenilir bir şekilde operasyonel araç kiralama yapabilirsiniz. Belirli standartlara göre hazır hale getirilen temiz ve göz alıcı SIXT filosunda şirketinizin isteklerine uygun pek çok farklı marka ve model yer alıyor. İster SUV ister spor isterseniz de binek araç modellerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilir ve uzun dönem kiralama yapabilirsiniz. Çalışanlarınızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için siz de hemen operasyonel kiralama seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz.

Operasyonel Araç Kiralamanın Kapsamı Nedir?

Araç filonuzu oluşturmak için SIXT rent a car hizmetlerinden faydalandığınızda pek çok noktada işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Operasyonel filo araç kiralamada, şirketinizin filo yönetimini SIXT’e devrederek; öz sermaye yatırımı, araç satın alma ve süreç sonunda aracın satışı gibi önemli noktalarla ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Sizin için tüm süreçleri yöneten ve araç ihtiyacınızı karşılayan SIXT sayesinde çalışanlarınıza sunacağınız bu hizmeti çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız kiralamalarda tüm harcamaları şirket gideri olarak kaydedebilmeniz de mümkün. Bu şekilde vergi yönetimi noktasında da sorunsuz bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Profesyonel filo kiralama süreçlerimiz, yalnızca bütçe tasarrufu yapmakla kalmayıp aynı zamanda araç bakım ve onarımı, plaka tescili, kasko, sigorta işlemleri ve lastik değişimi gibi pek çok farklı noktada sizi vakit harcamaktan kurtarıyor. Böylece zamandan ve emekten de tasarruf edebiliyorsunuz.

Operasyonel Araç Kiralama Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

Şirketinizin öz sermayesini kullanmadan çalışanlarınıza araç hizmeti sağlamak için aylık sabit bir bedel veya hesaplı kira bedeli ödeyerek operasyonel araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Böylece araç alım-satım işlerini ortadan kaldırabilir, olası kaza durumlarında maddi zararı düşürebilir ve bakım-onarım işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Filo kiralama işlemleriniz için tek yapmanız gereken sayfamızdan form doldurmak. Böylece tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi form aracılığıyla bize iletebilirsiniz. Uzun dönem kiralamalarda; periyodik bakım, arıza, hasar, lastik değişimi, muadil araç temini, tescil, vergi ve sigorta işlemleri için SIXT yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz marka ve modeldeki araçları sizin için temin ediyor ve kiralama süresince pek çok farklı konuda profesyonel destek sağlıyoruz. Operasyonel araç kiralama fiyatlarımızı öğrenmek ve süreç hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için siz de hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.