Adana Merkez
Araç Kiralama

Adana Araç Kiralama

Sixt rent a car Adana merkez şubemiz, ihtiyacınıza yönelik en ideal aracı kiralamanız için yanınızda. Adana Havalimanı’ndaki istasyonumuzun yanı sıra merkezdeki araç kiralama ofisimizle de tüm taleplerinizi karşılamak için çalışıyoruz. İster tatil, ister iş seyahati için en doğru aracı filomuzda bulabilirsiniz. Outdoor mekanlara uygun SUV’lar, iş seyahatlerinize özgü resmi araçlar, tam bir aile arabası olarak öne çıkan modeller, Premium otomobiller ve çok daha fazlası filomuzda beğeninize sunuluyor. Düzenli olarak yenilenen filomuz sayesinde güvenli ve konforlu bir araç kiralama deneyimine dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Filomuzun otomatik ya da manuel vitesli pek çok aracı sayesinde, kendi sürüş önceliklerinize en uygun aracı kolayca bulabilirsiniz. Üstelik; yolcuğunuzu özelleştirebileceğiniz ekstralar da çok daha keyifli bir seyahatin kapılarını aralamanızı sağlıyor. Scooter, bebek koltuğu, ilave paketler bu ekstralardan bazıları olarak öne çıkıyor. Adana merkez istasyonumuz, şehrin Seyhan ilçesinde bulunuyor. Tümüyle Adana’nın merkezi içerisinde kabul edilen Seyhan, kentlilerin büyük bir kısmına ev sahipliği yapıyor. İster şehir dışı, ister şehir içinden gelmiş olun; merkezdeki istasyonumuzdan kiraladığınız bir araçla Adana’da seyahat edebilir, şehirler arası yolculuklara çıkabilirsiniz. Çevresi Mersin, Hatay, Gaziantep gibi illerle çevrili olan Adana, kilometrelerce yol kat edip Türkiye’nin farklı bölgelerine seyahat etmeniz için mükemmel bir konuma sahip. Siz de Sixt araç kiralama Adana hizmetlerimizden merkez şubemiz aracılığıyla yararlanabilir, ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Şirketimiz farklı araç kiralama ihtiyaçlarına yönelik kapsayıcı çözümler sunuyor. Örneğin, uzun dönem kiralama hizmetimiz şirketlerin filo ihtiyacını da karşılıyor. Kurumsal müşterilerimize sunduğumuz uzun dönem araç kiralama; bir firma yetkilisi ya da görevi gereği seyahat eden personeller için çok ideal. Ayrıca uzun dönem rent a car hizmetimiz bir filo kiralamanızı da zorunlu kılmıyor. İhtiyacınız göre; tek veya sınırlı sayıda araç kiralayarak da uzun dönem hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kısa ve dönemsel araç kiralama hizmetimizi de iş, tatil gibi farklı amaçlar için sunuyoruz. İster ailenizle, ister profesyonel kimliğinizle kısa ve dönemsel araç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araç filomuz düzenli olarak yenileniyor. Böylece hangi tarih aralığında kiralama yaparsanız yapın; yüksek konfor ve kalite anlayışımızla yolcuğunuz çok daha keyifli hale geliyor. Üstelik erken rezervasyon ile çok daha uygun fiyatlara araç kiralama fırsatlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Siz de bireysel, kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt Adana Merkez istasyonumuz, şehrin Seyhan ilçesinde bulunuyor. Rezervasyon işlemlerinizi tamamladıktan sonra, belirttiğiniz tarih ve saatte şubemizden kiraladığınız aracı teslim alabilirsiniz. Adana ile ilgili fayda sağlayacak pek çok bilgiyi de ofisimizdeki yetkililerden öğrenebilirsiniz. Kiraladığınız bir aracı ya da filoyu Adana merkez şubemizden kolayca teslim alabilirsiniz. Şayet bir aile seyahatine çıkıyorsanız; bebek koltuğu, çocuk koltuğu, navigasyon gibi ekstralarımızdan da yararlanabilirsiniz. Böylece çok daha kişiselleştirilmiş bir yolculuk deneyiminin keyfini sürebilirsiniz. Rezervasyon sonrası size gönderilen e-mail ve SMS üzerinden, 24 saat ulaşabileceğiniz telefon bilgilerimizi de öğrenebilirsiniz. Teslim etme tarihi geldiğinde ise aracı Adana merkez istasyonumuza getirebilirsiniz. Ayrıca hazırlanan kontrattaki iade tarihi ve saatiyle ilgili bir değişiklik planlıyorsanız da işinizi kolaylaştırıyoruz. Bu tür bir değişiklik için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Sixt araç kiralama Adana Merkez ofisimiz, ister şehir içi, ister şehirler arası yolculuklarınız için hizmetinizde!

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 09:00 - 18:00
 • Cumartesi: Kapalı
 • Pazar: Kapalı

İletişim Bilgileri

Kuruköprü Mahallesi Bakımyurdu Cad. No.11 Seyhan/ Adana

Bilgi Servisi

  Adana'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Adana'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekiyor, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderiliyor.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Adana Merkez (Seyhan)Adana Havalimanı3,9 km
  Adana Merkez (Seyhan)Sarıçam41,7 km
  Adana Merkez (Seyhan)Ulu Cami3,3 km
  Adana Merkez (Seyhan)Tarihi Büyüksaat Kulesi3,4 km
  Adana Merkez (Seyhan)Adana Müzesi1,8 km
  Adana Merkez (Seyhan)Tarihi Kazancılar Çarşısı3,3 km
  Adana Merkez (Seyhan)Varda Köprüsü68,7 km
  Adana Merkez (Seyhan)Mersin66 km
  Adana Merkez (Seyhan)İskenderun137 km
  Adana Merkez (Seyhan)Antakya193 km

  Sık Sorulan Sorular

  Adana Merkez şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Adana Merkez şubesi hafta içi 09.00 - 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. Cumartesi ve pazar kapalıdır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Adana Merkez şubesi nerede?

  SIXT Adana Merkez şubesi açık adresi: Kuruköprü Mahallesi Bakımyurdu Cad. No.11 Seyhan / Adana

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi buraya tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

  Kampanyalar
  35.326087