Trabzon Araç Kiralama

Trabzon Araç Kiralama

Trabzon Araç Kiralama - Faroz

SIXT Trabzon Araç Kiralama

Sixt rent a car olarak Karadeniz'in en bereketli topraklarına sahip kentlerinden biri olan Trabzon'da da size hizmet veriyoruz. Türkiye'nin dört bir yanındaki kiralama noktalarımız sayesinde ülkenin dilediğiniz pek çok noktasında alabileceğiniz araç kiralama hizmetlerimiz Trabzon'da da yanınızda. Muhteşem doğası, manzarası ve tarihiyle Trabzon, Karadeniz turu yapmak isteyenlerin mutlaka uğradığı kentler arasında bulunuyor. Seyahatlerinizi araç filomuzdaki dilediğiniz marka ve model araçla gerçekleştirebilir, bölge hakkında kapsamlı bilgi alabileceğiniz ofis yetkililerimiz ile Trabzon turunuzu çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Trabzon havalimanı araç kiralama denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olarak, ofisimiz havalimanının karşısında bulunuyor. Şehir merkezi ile havalimanı arasında ise gideceğiniz istikamete göre 9,2 ve 11,2 km bulunuyor. Merkezden havalimanı tarafına toplu taşıma ya da taksi alternatifleriyle gelerek de rezervasyon yaptığınız aracı ofisimizden teslim alabilirsiniz. Rize, Giresun gibi Karadeniz'in diğer önemli illeriyle komşu olan Trabzon, Doğu Karadeniz'de bulunan Artvin'e de 220 km mesafede bulunuyor. İster kısa ve dönemsel ister uzun dönem araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak siz de bireylere ve kurumlara yönelik ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Araç kiralama fiyatlarını rezervasyon işlemleriniz sırasında öğrenebilir, ek fırsatlardan da haberdar olabilirsiniz.

Adres : Trabzon Havalimanı iç hatlar gelen yolcu salonu Ortahisar/Trabzon
E-Posta :
Telefon : 0850 222 2 000
Hafta içi : 07:00 - 02:00 Hafta sonu : 07:00 - 02:00

SIXT Rent a Car Rehberi

Sixt rent a car hizmetlerimiz, hem bireylere hem de kurumlara yönelik olarak farklı ürünleri kapsıyor. Aylık ve dönemsel araç kiralama genele hitap ederken uzun dönem araç kiralama kurumsal hizmetler olarak sunuluyor. Bireysel araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak da kendi programınızı oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre, sunduğumuz seçeneklerden sizin için en ideal olanı tercih edebilirsiniz. Araç kiralama için gereken rezervasyon işlemleriyse son derece basit ve hızlı adımlarla gerçekleşiyor. Web sitemiz üzerinden online işlemlerle ilerleyerek fiyat teklifi alabilir, kolayca rezervasyon yapabilirsiniz. Kurumsal araç kiralama çözümleri içinse kurumsal@sixt.com.tr mail adresi üzerinden bizimle irtibata geçerek talebinizi oluşturabilirsiniz. Yapılan rezervasyon hızlı bir şekilde ofisimize iletilerek, seçtiğiniz araç grubundaki en ideal araç veya araçlar hazırlanıyor. Trabzon'daki havalimanına 200 metre kadar yakın olan ofisimiz, kente adımınızı atar atmaz seçtiğiniz araçla yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Şehir merkezinden havalimanına gelmek ise özel araçla 20 dakika sürüyor. Ofisimize Trabzon'dan gelecekseniz toplu taşıma ya da taksi gibi opsiyonları kullanarak da kısa sürede yolu kat edebilirsiniz. Dağları, yaylaları, tarihi yapıları ve manzaralarıyla bir doğa harikası olan Trabzon'da siz de yerel lezzetleri tatmak, kültür turizmi veya iş amaçlı seyahat etmek için Sixt'in üstün hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Trabzon'da Araç Yoğunluğu

Trabzon, diğer birçok büyükşehre kıyasla araçların oldukça rahat hareket edebildiği, trafiğin yoğun olmadığı iller arasında bulunuyor. Kolay ve rahat ulaşım ağıyla sürücüler Trabzon yolculuklarında pek zor durumda kalmıyor. Doğu Karadeniz bölgesinde bulunan Trabzon, Rize'ye 72, Ordu'ya 183, Gürcistan Batum'a 199 km mesafede kalıyor. Trabzon'daki havalimanından şehrin içine doğru rahat ve kolay ulaşım imkanı bulunuyor. Örneğin, havalimanı ile Akçaabat arasında 20 km bir mesafe bulunuyor ve normal koşullarda iki nokta arasındaki yolculuk yaklaşık 20 dakika sürüyor. Yine havalimanından çıkacağınız bir araç yolculuğu ile kentin en sembolik yapılarından biri olan Sümela Manastırı'na gidiş ise ortalama 1 saat sürüyor. Normal şartlarda araç trafiğinin yoğun olmadığı Trabzon'da, rahat ve kolay bir ulaşım ile tüm rotalarınıza planladığınız saatte gidebilirsiniz. Dağlık arazilere ve yaylara giderken tercih edebileceğiniz, outdoor ortamlar için uygun araçlarımızla da Sixt rent a car hizmetlerinden memnun kalabilirsiniz.

Trabzon Araç Kiralama - Ayasofya Müzesi

Trabzon'da Gezilecek Yerler

Yemyeşil doğası, meşhur yöresel tatları ve tertemiz havasıyla bin yıllar boyunca tarihte önemli bir yere sahip olan Trabzon'da gezip görebileceğiniz sayısız nokta bulunuyor. Havalimanı ile arasında 58,5 km mesafe bulunan Zigana Dağları doğal güzellikler arasında gezip görebileceğiniz yerlerin başını çekiyor. Bölgedeki dağlara adını veren Zigana Tepesi, 2511 m yüksekliğe sahip. Farklı birçok döneme ev sahipliği yapan şehirde, pek çok kültürün yapısı görebilmek de mümkün. Camilerden kiliselere, hanlardan çarşılara kadar kültür turizminin önemli bir parçası olan Trabzon'da Sümela Manastırı'nın yeri de ayrı. Trabzon'un Maçka ilçesinde bulunan Sümela Manastırı'na havalimanından ortalama 60 dakika içerisinde gidebilirsiniz. Bölge halkı tarafından "Meryem Ana" adıyla da bilinen manastır, çevresindeki vadinin yaklaşık 300 metre yükseğinde bulunuyor. Gidip görmeye doyamayacağınız bir başka yer ise şehrin Soğuksu semtinde bulunan Atatürk Köşkü'dür. Havalimanına yaklaşık 20 dakikalık bir mesafede bulunan köşke, ofisimizden aracınızı teslim alır almaz kısa sürede gidebilirsiniz. Trabzon'un tarihine dair sayısız bilgiye erişebileceğiniz Trabzon Müzesi, geçmişte şehri koruma göreviyle kullanılmış olan Trabzon Kalesi, müthiş bir yayla köyü olan Uzungöl de Trabzon'un eşsiz tabiatında görebilecekleriniz arasında.

Trabzon Araç Kiralama - Uzungöl

Sık Sorulan Sorular

Trabzon'daki ofisiniz nerede?

Sixt rent a car Trabzon ofisimiz, havalimanının karşısında yer alıyor.

Trabzon'dan ofisinize nasıl gelebilirim?

Trabzon şubemiz havalimanının karşısında, 200 metre uzağında bulunuyor. Toplu ulaşım ya da taksi yoluyla havalimanı bölgesine gelerek ofisimize ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon yaptığım aracı nasıl teslim alacağım?

SMS ya da mail yoluyla gönderilen rezervasyon bilgileriyle ofisimize gelip aracı teslim alabilirsiniz.

Filonuzda ne tür araçlarınız var?

Araç filomuzda BMW, Mercedes - Benz gibi Premium modeller, SUV'lar, üstü açık arabalar, standart binek araçlar ve çok daha fazlasını görebilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Bizimle buradan iletişime geçerek tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

whatsapp