Evcil Hayvan Dostu Araç Kiralama

Evcil Hayvan Dostu Araç Kiralama

SIXT araçlarında evcil hayvanlara izin verilir mi?

Evet, kiralık araçlarda evcil hayvanlara izin verilmektedir. Müşteriler, temizlik ve detaylandırma ücretlerinden kaçınmak için kiralık arabalarını temiz durumda ve evcil hayvan tüyü olmadan iade etmelidir.

Hayvan arkadaşınızla yapacağınız yolculuklar için mükemmel olan ekstra geniş minivanlar ve geniş SUV'lar dahil olmak üzere çok çeşitli modellere sahibiz. Evcil hayvanınızla araç kiralamayı mümkün olduğunca konforlu hale getirme çabalarımızın bir parçası olarak, esnek günlük, haftalık, aylık ve uzun süreli kiralama anlaşmaları da sunuyoruz. Evcil hayvan dostu bir araba kiralama ile evcil hayvanınızı istediğiniz kadar, istediğiniz yerde heyecan verici bir geziye götürün.

 

Kiralık bir arabada evcil hayvanınızla araba kullanmak için ipuçları

Evcil hayvan dostu bir araç kiralamak, özellikle seyahat ederken evcil hayvan bakıcısı ayarlama zahmetinden kaçınmaya çalışıyorsanız, evcil hayvan dostu bir destinasyona daha uzun bir yolculuk için ideal bir çözüm olabilir. Bununla birlikte, evcil hayvanınızı kiralık bir arabada sürerken aklınızda bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır. İnsan veya hayvan tüm yolcularınız için yolculuğu daha güvenli ve daha konforlu hale getirmek için bazı öneriler.

  • Battaniyeler: Evcil hayvanınız ağır bir tüy dökücü ise, içini daha kolay temizlemek için battaniye getirmeyi düşünün. Battaniyeler ayrıca döşemeyi hasarlardan korumak ve evcil hayvanınızı sürüş sırasında daha rahat tutmak için iyi bir yoldur.
  • Oyuncaklar: Herhangi bir evcil hayvan, insan emsalleri gibi, muhtemelen yoldayken kendini evinde hissetmek ister. En sevdikleri oyuncaklarından bazılarını ve rahatlamalarına ve yolculuğun tadını çıkarmalarına yardımcı olacak diğer eşyaları getirmeyi düşünün.
  • Güvenlik: Evcil hayvanınızın araç içinde serbestçe dolaşmasına izin vermemeniz önemlidir, çünkü bu, sürücünün kucağına veya pedalların yanına sarılırsa yaralanmaya veya kazaya neden olabilir. Lütfen evcil hayvanınızı ölçülü veya uygun bir taşıyıcıda tutun.
  • Park etme: Evcil hayvanınızı asla park edilmiş bir arabada bırakmayın. Arabalar gün içinde inanılmaz derecede hızlı ısınabilir ve köpeğinizin sıcak çarpmasına neden olabilir. Soğuk havalar hayatı tehdit edici olabilir.

Molalar: Bir köpekle seyahat ediyorsanız, mola verdiğinizden ve köpeğin düzgün bir şekilde koşabileceği ve arabanın dışında zaman geçirebileceği yerlerde durduğunuzdan emin olun.