Kayseri Havalimanı
Araç Kiralama

Sixt Rent a Car Kayseri

Sixt Kayseri Havalimanı araç kiralama istasyonumuz, iç hatlar gelen yolcu salonundaki ofisinde hizmet veriyor. İç Anadolu’nun önemli kentlerinden ve bir sanayi merkezi olan Kayseri, hem turistik hem de iş amaçlı seyahatlerin çokça yapıldığı bir şehir. Nevşehir, Niğde, Sivas gibi şehirlerle çevrili olan Kayseri, yöresel mutfağı, tarihi zenginliğiyle oldukça turistik bir bölge. Üstelik bir sanayi merkezi olması nedeniyle de profesyonel hayatın yoğun yaşandığı bir şehir. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda Kayseri araç kiralama istasyonumuzdan eksiksiz hizmet alabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen araç filomuz, birbirinden seçkin markalardan oluşuyor. Premium araçlar, SUV’lar, ticariler, binek otomobiller, makam arabası olarak kullanabileceğiniz modeller ve çok daha fazlası filomuzda hizmetinize sunuluyor. Sürüşünüzü çok daha özelleştirebileceğiniz araç ekstralarımız da oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Üstelik, yüksek hijyen standartlarından geçen filomuz sayesinde sterillik konusunda da içiniz rahat olabilir. Burada ofis personellerimiz sizi karşılıyor ve basit birkaç işlemin ardından havalimanı otoparkında aracı teslim alabiliyorsunuz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

En uygun araç kiralama avantajlarından yararlanmak için bizi tercih edebilirsiniz. Esnek fiyat sözleşmelerimiz, cazip fırsatlarımız ve araç ekstralarımızla hizmetimizden her zaman maksimum memnuniyet almanızı amaçlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler kurumsal ve bireysel ihtiyaçlara yönelik. Günlük araç kiralama ihtiyaçlarınız için kısa vadeli ve dönemsel hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kayseri aylık araç kiralama gibi taleplerinize de dönemsel hizmetlerimizle yanıt alabilirsiniz. Bu seçeneğimiz, daha genel müşteri profiline hitap ediyor. Günübirlik iş seyahatlerinden aile tatillerine kadar tüm dönemsel yolculuklarınız için bu hizmetimizi seçebilirsiniz. Uzun dönem kiralama ise daha çok kurumsal müşterilerimize hitap ediyor. Uzun dönem hizmetimiz, en az 12, en fazla 47 ay boyunca kiralama yapabilmenizi sağlıyor. Firma yöneticileri ve personelleri için uzun dönem kiralama seçeneğimiz çok ideal. Üstelik ister filo, ister sınırlı sayıda araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyon yapılacak araç sayısı tümüyle sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebilir.

Araç Teslim Alma & Etme

Araç kiralama sürecini son derece yetkin bir şekilde yönetiyoruz. Kayseri Havalimanı’ndaki gelen yolcu salonunda bulunan ofisimizde işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Basit kontrat açma süreçlerinin ardından aracınızı hızlıca teslim alabilirsiniz. Araçlarımız, havalimanının otoparkında hazır bekliyor. Kontrat açma işlemlerini tamamlayıp aracınızı buradan teslim alabilirsiniz. Kiralama süreniz boyunca, sizinle paylaşılan irtibat numaralarına da ulaşabilirsiniz. Böylece yol & yardım desteği gibi konulardaki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ofis personelimizden, Kayseri trafik haritası, gezilecek yerler, yol durumu, HGS gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Böylece seyahatinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz. Kayseri’de en çok araç sayısı ve çeşidine sahip firmalardan biri olarak; teslim işlemlerini farklı bölgelerde de yapabiliyoruz. Örneğin, bölgedeki tüm oteller araç teslim alma & etme işlemlerini gerçekleştirebildiğimiz diğer yerler arasında. İster havalimanı otoparkında, ister Kayseri otellerinde araç teslim alabilir, edebilirsiniz. Kiralama süreniz sona erdiğinde, isterseniz aracı havalimanı otoparkında da teslim edebilirsiniz. Ofis personellerimiz, otoparkta da bu işlemleri yürütebiliyor. Teslim süreciyle ilgili farklılıklar olması halinde yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Siz de Sixt araç kiralama hizmetlerimizden yararlanarak, Kayseri rotanızda keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz!

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 07:00 - 23:30
 • Cumartesi: 07:00 - 23:30
 • Pazar: 07:00 - 23:30

İletişim Bilgileri

Kayseri Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu No:Z25 Kocasinan Kayseri

Bilgi Servisi

  Bölge dışına çıkacak ve araçla başka şehirlere de yolculuk yapacak misafirlerimizin otobanlar için HGS bulundurması zorunludur. Şehir içi trafik oldukça rahattır. Kayseri'de yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekiyor, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderiliyor.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Kayseri HavalimanıKayseri Merkez6,2 km
  Kayseri HavalimanıErciyes Kayak Merkezi28,8 km
  Kayseri HavalimanıKapadokya72,1 km
  Kayseri HavalimanıKayseri Kalesi6 km
  Kayseri HavalimanıKurşunlu Cami5,8 km
  Kayseri HavalimanıAtatürk Evi6,1 km
  Kayseri HavalimanıErciyes Dağı34 km
  Kayseri HavalimanıTalas12,1 km
  Kayseri HavalimanıKayseri Arkeoloji Müzesi6,1 km
  Kayseri HavalimanıNevşehir94,7 km

  Sık Sorulan Sorular

  Kayseri Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Kayseri Havalimanı şubesi 7 gün 24 saat aralıksız çalışmaktadır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Kayseri Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT Kayseri Havalimanı şubesi gelen yolcu salonunda hizmet veriyor.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

  Kampanyalar
  whatsapp
  35.4761089