İstanbul Yenibosna Airport AVM
Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama

Dünyanın en önemli metropollerinden İstanbul’da Sixt araç kiralama hizmetlerimizi size dört farklı şubemizde sunuyoruz. Gerek tarihi ve kültürel olarak, gerek iş yaşamı açısından Türkiye’nin demirbaş şehirlerinden biri olan İstanbul’da ulaşım da büyük önem arz ediyor. Sixt araç kiralama olarak bu noktada onlarca farklı seçkin markanın bulunduğu araç filomuzla hizmet veriyoruz. Premium araçlardan hibrit modellere, SUV’lardan makam arabası olarak tercih edebileceklerinize kadar tüm otomobil ihtiyaçlarınıza filomuzla yanıt alabilirsiniz. Düzenli olarak yenilenen filomuz sayesinde her müşterimize adeta özel olarak hizmet veriyor, yüksek hijyen standartlarından geçiyoruz. Sixt İstanbul Airport AVM araç kiralama şubemiz de kentteki 7 farklı istasyonumuzdan biri. Şehrin en merkezi ve canlı noktalarından biri olan Yenibosna Airport AVM’deki ofisimiz sayesinde kiraladığınız aracı hemen teslim alabilirsiniz. Türkiye iş dünyasının büyük bir bölümünün yer aldığı İstanbul, her yıl yurt içi ve yurt dışından da sayısız misafir ağırlıyor. Bu seyahatler esnasında konforlu ve lüks hizmetler sunan bir araçla seyahat etmek ulaşım ihtiyacınıza önemli ölçüde yanıt veriyor. Sixt İstanbul Airport AVM şubemiz de alanında uzman ofis yetkililerimizle size bu noktada müthiş çözüm sağlıyor. Geriye kontağı çalıştırıp İstanbul yolculuğunuza başlamanız kalıyor. Farklı Sixt İstanbul şubelerini de incelemek isterseniz, örneğin Taksim istasyonumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Hizmetlerimiz hem kurumsal hem de bireysel ihtiyaçlara göre hazırlanıyor. Firmalara, kurumlara, yönetici ve personellere yönelik kurumsal hizmetlerimizi uzun dönem kiralama çatısı altında sunuyoruz. Uzun dönem araç kiralama; bir filo kiralamak isteyen firmalar için oldukça cazip seçenekler sunuyor. Ayrıca bu hizmetimizle yalnızca filo kiralamak zorunda da değilsiniz. Rezervasyon yapacağınız araç sayısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor. En az 12 en fazla 47 ay boyunca kiralama yapabileceğiniz bu sistem, Türkiye’nin iş dünyasının büyük bölümünün bulunduğu İstanbul’da oldukça önemli bir ihtiyaç olabilir. Kullanım döneminiz boyunca; vergi ve sigorta teminatı, onarım, bakım, muadil araç, trafik para ceza yönetimi gibi tüm operasyonel ihtiyaçlar da hizmetimize dahildir. Böylece zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlayıp tümüyle kendi işlerinize odaklanabilirsiniz. Kurumların minimum 1 yıllık araç kiralama ihtiyaçlarına yanıt veren bu hizmetimizi ise kısa ve dönemsel rent a car seçeneğimiz takip ediyor. Bu hizmetimiz ise daha genel müşteri profiline hitap ediyor. Örneğin; günlük, haftalık, aylık araç kiralama ihtiyaçlarınıza, sunduğumuz dönemsel hizmetlerimizle yanıt alabilirsiniz. Esnek fiyat sözleşmesi, en uygun fiyat gibi avantajlarımızdan yararlanmak için siz de kiralama işlerinize hemen başlayabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

İstanbul araç kiralama ofislerimiz, sektörün Türkiye’deki akla ilk gelen istasyonları arasında yer alıyor. Sunduğumuz yüksek müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızla, konforlu ve güvenli seyahatinize destek oluyoruz. Araç teslim işlemleri de son derece kolay bir şekilde ilerliyor. Rezervasyon yaptığınız araç ya da araçları Airport AVM’deki ofis yetkililerimiz aracılığıyla teslim alabilirsiniz. Kısa süreli kontrat açma işlemlerinin ardından yolculuğa derhal başlayabilirsiniz. İstanbul; dünyanın en büyük metropollerinden biri olarak iş dünyası için oldukça cazip bir şehir. Bununla beraber; tarihi olarak da son derece zengin bir geçmişe sahip olduğundan kültür turizmi için de biçilmiş kaftan. Bu gibi ihtiyaçlar doğrultusunda Sixt İstanbul rent a car hizmetlerimizden yararlanarak seyahat planınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Yalnız bu da değil; şehir içi ulaşım son derece önem arz ettiğinden pek çok İstanbullu da dönemsel olarak araç kiralayabiliyor. Böylece şehirde yaşayan sayısız vatandaş da dilediği tarih aralıklarında istediği arabaya sahip olabiliyor. Kiralama süresi sona erdiğinde ise aracın teslim yeri yine İstanbul Airport AVM’deki şubemizdir. Dönüş tarihinde aracı ya da araçları buraya getirerek teslim işlemlerine başlayabilirsiniz. Kontratta belirttiğiniz iade tarihi ya da saatinde bir değişiklik olması halinde yetkililerimizle iletişime geçmeniz gerekiyor. Şayet havalimanından İstanbul’a gelecekseniz Sixt Sabiha Gökçen Havalimanı istasyonumuzu da inceleyebilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 08:00 - 20:00
 • Cumartesi: 08:00 - 20:00
 • Pazar: 08:00 - 20:00

İletişim Bilgileri

Airport Alışveriş Merkezi Ataköy 7-8-9-10 Mah. Londra Asfaltı Kuleli Mevki Kat:-2 Bakırköy/İstanbul

Bilgi Servisi

  Köprü ve otoyol kullanımları için HGS veya OGS gerekiyor. Ofis yetkilimizden bu konuda bilgi alabilir, böylelikle trafik, köprü kaçak geçiş cezalarını önleyebilirsiniz.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Yenibosna Airport AVMGalata Kulesi16,2 km
  Yenibosna Airport AVMKız Kulesi21,9 km
  Yenibosna Airport AVMBeşiktaş22,1 km
  Yenibosna Airport AVMGülhane Parkı18,6 km
  Yenibosna Airport AVMEmirgan Korusu28 km
  Yenibosna Airport AVMKaraköy20,3 km
  Yenibosna Airport AVMÇamlıca Tepesi32,1 km
  Yenibosna Airport AVMTopkapı Sarayı & Müzesi17,5 km
  Yenibosna Airport AVMŞile92,7 km
  Yenibosna Airport AVMPolonezköy44,7 km

  Sık Sorulan Sorular

  İstanbul Airport AVM şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT İstanbul Airport AVM şubesi, haftanın her günü 09.00 - 19.00 arasında çalışır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  İstanbul Airport AVM şubesi nerede?

  SIXT İstanbul Airport AVM şubesi açık adresi: Airport Alışveriş Merkezi Ataköy 7-8-9-10 Mah. Londra Asfaltı Kuleli Mevki Kat:-2 Bakırköy / İstanbul

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  28.83070