İstanbul Kanyon AVM
Araç Kiralama

İstanbul Kanyon Araç Kiralama

Araç kiralama çözümlerimiz ile kurumlardan bireylere geniş bir kitlenin rahat, güvenli ve steril ulaşım ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen metropollerinden İstanbul’da da farklı birçok noktadaki şubelerimiz ile rent a car deneyiminizi yüksek standartlar ile buluşturmak için çalışıyoruz. Şehrin en popüler ve canlı noktalarından birinde bulunan SIXT İstanbul Kanyon AVM şubesi ile de günlük gezintilerden iş seyahatlerine pek çok araç kiralama türünde hizmetlerimiz sürüyor. SIXT araç kiralama İstanbul Kanyon AVM’deki şubesinde de zengin araç filomuzdan yararlanmanız ve yolculuğunuz için en doğru otomobili ayırtmanız çok kolay. Makam aracı olarak kullanabileceğiniz modellerden Premium araçlara, üstü açık ve sportif otomobillerden aile arabası olarak kullanabileceğiniz araçlara kadar filomuzda nokta atışı bir seçim yapmanız mümkün. Araç filomuz, düzenli olarak yenilenmesi ve nitelikli sterilizasyon uygulamasından geçmesi ile de oldukça güvenli. Böylece hem konforlu hem de güvenli bir yolculuğun tadını çıkarmaya hemen başlayabilirsiniz. İstanbul’un iş hayatından kültür sanat camiasına kadar pek çok kesimin uğrak noktalarından biri olan Kanyon AVM bölgesi, şehrin önde gelen semtlerine, ilçelerine, muhitlerine yakınlığı ile de artı kazanıyor. Siz de en uygun araç kiralama fırsatları ile karşılaşabileceğiniz çözümlerimizi inceleyebilir ve rezervasyon işlemlerinize derhal başlayabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları da ayırtılan otomobil grubundan kiralama süresine kadar birçok faktöre göre şekilleniyor.

SIXT Araç Kiralama Seçenekleri

SIXT günlük, haftalık, aylık araç kiralama hizmetlerini daha çok bireysel ulaşım çözümleri altında topluyor. İstanbul’da geçireceğiniz günübirlik zamanlardan 30 günü bulacak konaklamalarınıza kadar tüm bu süreçler için rahat ve emniyetli bir araca sahip olmanız mümkün. İstanbul’a şehir dışından gelenlerin yanı sıra kentte ikamet edenlerin de kullandığı kısa süreli araç kiralama çözümleri ailenizle, arkadaşlarınızla ya da tek başınıza ulaşım ihtiyacınıza dört dörtlük bir yanıt almanızı sağlıyor. Aylık araç kiralama çözümleri, 1 aydan 12 aya kadar gerek bireyler gerek kurumlar tarafından tercih edilebiliyor. SIXT araç kiralama günlük opsiyonları ise bireysel bazda seyahat edecek olanların layıkıyla yararlanabildiği bir hizmet. Yoğun iş temposundan bulduğunuz fırsatı aileniz ile İstanbul’un doğa harikası yerlerine yolculuk yaparak değerlendirmek için günlük araç kiralama çözümleri çok ideal olabilir. Şirket olarak bir filoya ya da ihtiyacınız kadar araca sahip olmak içinse uzun dönem araç kiralama çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. SIXT araç kiralama kurumsal seçenekleri de bu alanda bir araya geliyor. Şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarına yanıt alabildiği bu sistemde en az 12, en fazla 47 ay boyunca bir araç filosuna sahip olmanız mümkün. Kiralanacak araç sayısı da size göre şekillenebildiğinden ister araç filosu ister 1 adet otomobil ayırtabilirsiniz. Örneğin, 6 aylık araç kiralama ile personelleriniz için kaliteli bir ulaşım ağı oluşturabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

SIXT araç kiralama olarak hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon işlemlerinizi tamamlamanız ve aracınızı / araçlarınızı teslim almanızı amaçlıyoruz. İstanbul Kanyon AVM şubemizde de minimum zaman harcayarak kontrat açma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şehrin en canlı ve uğrak noktalarından birinde olan SIXT Kanyon AVM şubesinde araç teslim işlemleri otopark alanından gerçekleştirilebiliyor. Alışveriş merkezinin otopark P1 katında bulunan ofisimizde kontrat ve benzeri gerekli işlemlerinizi tamamladıktan sonra kiraladığınız aracı da otopark alanından teslim alabilirsiniz. Kiralama süreci boyunca da sizinle paylaşılan telefon numaralarına 7/24 ulaşabilir ve yol & yardım hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca aracı teslim alma süreci içerisinde de merak ettiklerinizi ofis yetkililerimizden öğrenmeniz mümkün. Araç teslim zamanında kontratta belirttiğiniz tarihe göre bir değişiklik olursa da yetkililerimiz ile irtibata geçerek gerekli güncellemeleri yaptırabilirsiniz. Lüks restoranlara, alışveriş merkezlerine, Etiler gibi popüler diğer bölgelere, başkonsolosluklara epey yakın olan, Beşiktaş gibi popüler yerlere kısa sürede varabileceğiniz Kanyon AVM noktası, aracınızı teslim alır almaz şehir içi turlara başlamanız için de ideal. Kiralama süresi sona erdiğinde ise yine SIXT Kanyon AVM şubesine gelerek araç teslim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ederseniz İstanbul’daki diğer araç kiralama noktalarını da inceleyebilir, Kadıköy’den Taksim’e farklı pek çok şubemiz ile de harika bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 08:00 - 20:00
 • Cumartesi: 08:00 - 20:00
 • Pazar: 08:00 - 20:00

İletişim Bilgileri

Levent, Büyükdere Cd. No:185 Eczane Kapısı P1 Katı 10A, 34394 Şişli/İstanbul

Bilgi Servisi

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Kanyon AVMRumeli Hisarı7,3 km
  Kanyon AVMAşiyan7,9 km
  Kanyon AVMEmirgan Korusu7,8 km
  Kanyon AVMBaltalimanı Japon Bahçesi6,4 km
  Kanyon AVMIhlamur Kasrı4 km
  Kanyon AVMMaçka Parkı6,9 km
  Kanyon AVMBeylerbeyi Sarayı8,1 km
  Kanyon AVMAtatürk Kent Ormanı8,8 km
  Kanyon AVMEtiler5 km
  Kanyon AVMGalata Kulesi10,5 km

  Sık Sorulan Sorular

  İstanbul Kanyon AVM şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT İstanbul Kanyon AVM şubesi, hafta içi her gün ve cumartesi günleri 09.00-19.00 saatleri arasında çalışır. Pazar günleri kapalıdır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  İstanbul Kanyon AVM şubesi nerede?

  SIXT İstanbul Kanyon AVM şubesi açık adresi: Levent, Büyükdere Caddesi, No: 185, 34394 Şişli / İstanbul

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  28.9974909