Adana Havalimanı
Araç Kiralama

Adana Araç Kiralama

Sixt rent a car Türkiye hizmetlerimiz, seyahatlerinizi özelleştirebileceğiniz pek çok fırsat sunuyor. Adana araç kiralama işlemlerinizi, firmamızın sağladığı ayrıcalıklarla başlatabilirsiniz. Adana Havalimanı’ndaki istasyonumuz sayesinde, kiraladığınız aracı şehre adımınızı atar atmaz teslim alabilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeden tatiliniz, iş seyahatiniz için yola koyulabilirsiniz. Premium araçlardan SUV’lara, makam arabası olarak kullanılabilen modellerden aile gezilerine uygun otomobillere kadar filomuz her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyor. Düzenli olarak yenilenen, temizlik ve bakım operasyonları titizlikle gerçekleştirilen araç filomuz, yolculuklarınıza güvenli ve konforlu bir şekilde çıkmanız için hazırlanıyor. Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndaki ofisimizden, rezervasyon yaptığınız aracı teslim alırken şehre dair önemli birçok bilgiyi de personellerimizden öğrenebilirsiniz. Etrafı Mersin, Niğde, Hatay, Gaziantep gibi illerle çevrili olan Adana’dan başlayıp şehirler arası yolculuklara da çıkabilirsiniz. Sixt Adana havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlanarak, ofislerimizin bulunduğu diğer tüm şehirlerdeki yüksek standartlarımızı deneyimleyebilirsiniz. Esnek fiyat sözleşmesi ve çeşitli fırsatlardan yararlanarak uzun ya da kısa vadeli araç kiralama seçeneklerimizle tanışabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Sixt rent a car hizmetlerimiz uzun ve kısa dönem olarak ayrılıyor. Uzun dönem kiralamada, kurumsal araç kiralama çözümleri sunuluyor. Bu hizmetimiz, şirket yöneticileri ya da görev icabı sürekli farklı noktalara seyahat eden personeller için oldukça uygun. Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndaki gelen yolcu salonumuzda bulunan ofisimiz, sizi şehre iner inmez karşılıyor. Bu sayede, kiraladığınız filoyu, araçları hızlıca teslim alarak Adana’daki iş seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sixt uzun dönem araç kiralama hizmetimiz; en az 12, en fazla 47 aylık bir zamanı kapsıyor. Bu süreler dahilinde uzun dönem araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik; kurumsal olarak yalnızca tek bir araç kiralamak isterseniz de bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dönemsel ya da kısa vadeli rent a car hizmetimiz ise genel araç kiralama ihtiyaçlarına çözüm sunuyor. Örneğin, Adana’dan bir şehirler arası, şehir içi yolculuğa çıkmak isterseniz dönemsel araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt rent a car Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndaki ofisimiz, gelen yolcu salonunda hizmet veriyor. Böylelikle bizimle kolayca irtibata geçerek rezervasyon yaptığınız aracı teslim alabilirsiniz. Araçlarımız, havalimanının karşısındaki otoparkta hazır halde bekliyor. Basit birkaç adımdan oluşan kontrat açma işleminden sonra aracı teslim alabilir, yolculuğa hemen başlayabilirsiniz. Şehirdeki yol bilgileriyle ilgili merak ettiğiniz pek çok ayrıntıyı da ofisimizdeki yetkililerden öğrenebilirsiniz. Rezervasyon sonrası size gönderilen e-mail ve SMS üzerinden, 24 saat ulaşabileceğiniz telefon bilgilerimizi de öğrenebilirsiniz. Böylece yol & yardım desteklerimizden de yararlanabilirsiniz. Kiralama günü dolduğunda ise aracı Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndaki otoparka bırakabilirsiniz. Personellerimiz, havalimanındaki otoparktan aracı teslim alabilirler. Kontratınızdaki iade tarih ve saatlerinde bir değişiklik olursa lütfen yetkililerimizle irtibata geçiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 07:00 - 23:00
 • Cumartesi: 07:00 - 23:00
 • Pazar: 07:00 - 23:00

İletişim Bilgileri

Emek Mah.Barış Bulvarı, Barış Cad. Dış Bina No:12 Şakirpaşa Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Salonu Rent Acar ofis Mahali Z-39 Seyhan/ Adana

Bilgi Servisi

  Adana'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Adana'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekiyor, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.

  Havalimanı ile Adana merkez arasında yaklaşık 10 dakikalık bir mesafe bulunuyor.

  ... Arası Kaç Km?

  Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
  Adana HavalimanıAdana Merkez (Seyhan)5,5 km
  Adana HavalimanıTaşköprü4,4 km
  Adana HavalimanıUlu Cami5,5 km
  Adana HavalimanıBüyük Saat Kulesi4,4 km
  Adana HavalimanıAdana Müzesi2,9 km
  Adana HavalimanıTarihi Kazancılar Çarşısı4,4 km
  Adana HavalimanıMisis Köprüsü31,9 km
  Adana HavalimanıMersin64,5 km
  Adana Havalimanıİskenderun137 km
  Adana HavalimanıAntakya193 km

  Sık Sorulan Sorular

  Adana Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

  SIXT Adana Havalimanı şubesi haftanın her günü 07.00 - 23.00 arasında çalışır.

  Araç filosunda ne tür araçlar var?

  SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

  Adana Havalimanı şubesi nerede?

  SIXT Adana Havalimanı şubesi gelen yolcu salonunda hizmet vermektedir.

  Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

  SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

  SIXT hakkında farklı sorularım var.

  SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

   

  Kampanyalar
  whatsapp
  35.283056