Sağlığınız, Önceliğimiz!

Sağlığınız, Önceliğimiz!

Koronavirüs (Covid-19) salgınının şu anda küresel toplumu etkilediğinin farkındayız, her gün bu durumun özel ve profesyonel iş yaşamlarımızın üzerindeki etkilerini hepimiz malesef hissediyoruz ve yaşıyoruz. Mevcut durumun müşterilerimiz arasında da belirsizlik yarattığının farkındayız.

Önemle bilmenizi isteriz ki Sizin Sağlığınız, Bizim Önceliğimiz!

En yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için aldığımız bazı önlemler şunlardır:

  • Mevcut durumu yakından takip ediyoruz ve koronavirüsün yayılmasını önlemek için ne gibi önlemler aldığımızı sorumlu yetkililerle birlikte özel olarak kurulmuş bir koordinasyon merkezinde karar veriyoruz.
  • Virüsün bulaşmasını önlemek için SIXT ofislerimizi düzenli bir şekilde temizleyip ve dezenfekte ediyoruz.
  • Çalışanlarımız, her müşteri temasından sonra Dünya Sağlık Örgütü ve T.C Sağlık Bakanlığı’nın tavsiyelerine uyarak ellerini yoğun bir şekilde yıkamaktadır ve maskelerini kullanmaktadır.
  • SIXT filomuzda yer alan her bir araç, virüs bulaşma riskini en aza indirmek için özenle temizlenmekte ve sizler için gerekli hijyen sağlanmaktadır.

SIXT araçlarımızın,  toplu taşıma araçlarına güvenli bir alternatif sağlayacağını ve ihtiyaçlarınıza yönelik sizlere en hızlı ve kolay çözüm sağlayacağını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Yaşadığımız bu durum herkes için olağanüstü bir durum olmakla birlikte temennimiz en kısa zamanda bu süreci sağlık ve güven içinde atlatmak.

SIXT rent a car ailesi olarak, her zaman olduğu gibi size en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunmayı taahhüt etmekten kaçınmıyoruz.

Şirketimize olan güveniniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Sağlıklı günler dileriz.

SIXT rent a car Türkiye

 

Popüler Lokasyonlar