Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Trabzon Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Trabzon Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Trabzon Havalimanı Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler


Trabzon'da Araç Kiralama


Trabzon Sixt rent a car ofisimize hoş geldiniz.
Sümela Manastırı,Atatürk Köşkü,Uzun Göl,Ayder Yaylası,Cephanelik,tarihi hamamlar ve daha birçok turistik yerlerin yer aldığı  bölgemizde,eşsiz bitki örtüsüne bürünmüş yaylaları,gönül rahatlığıyla,güven içerisinde Trabzon Sixt aracılığıyla gezebilirsiniz.Çevre illerin yöresel ezgilerini dinleyip,Gümüşhaneden pestil,köme,Trabzon Akçaabattan meşhur Akçaabat köftesinin yöresel lezzetlerini tadabilirsiniz.Sixt rent a car ile seyahatinizi en iyi şekilde geçirmeniz için çalışıyor olacağız.Trabzon Havalimanı Karşılama:
 
Uçaktan indiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılaşacaksınız.Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak,araçlarınız ise hemen iç hatlar terminal binası karşısında yer alan havalimanı otoparkımızda hazır sizi bekliyor olacaktır.
İyi yolculuklar dileriz.
 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 08:00 - 21:00
  • Cumartesi: 08:00 - 21:00
  • Pazar: 08:00 - 21:00

İletişim Bilgileri

Konaklar Mh.Devlet Karayolu Cd. Havalimanı karşısı Pelitli/Trabzon

Alış / Dönüş Bilgileri

Trabzon Merkez

Bilgi Servisi

Trabzon Merkez