Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Tokat Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Tokat Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Tokat Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 


 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Tokat'da Araç Kiralama


Tokat, uygarlıkların merkezi olan Anadolu'da zengin doğal kaynakları, jeostratejik konumu nedeni ile beyliklerin, imparatorlukların yaşam ve fetih alanı olan bu cennet ilimiz bugünde canlı ve zengin tarihinin izlerini yaşatmaktadır.

Tokat Merkez olmak üzere; Zile'den Reşadiye'ye, Erbaa ve Nikhisar'dan Artova'ya kadar ilçe ve köylere yayılmış sayısız tarihi varlıklarımızın pek çoğunu ziyaret edebilirsiniz. 

Biz Sixt rent a car olarak, size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız. Sixt rent a car Tokat


Ofisimiz Tokat Merkez'de Fırınıstan Cafe'nin hemen yanında bulunmaktadır. Araçlarımız ofis önü ve karşısında yer alan park alanında  hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 08:00 - 22:00
  • Cumartesi: 08:00 - 22:00
  • Pazar: 09:00 - 21:00

İletişim Bilgileri

Yeşilırmak Mahallesi Çeçenistan Caddesi 2 Sokak No 2  Emeksiz Apt Altı

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Araçlarımız, ofis önünde ve karşısında bulunan park alanından teslim alabilirsiniz. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı,ofis önünde ve karşısında bulunan park alanından yapabilirsiniz. Ofisimize en yakın akaryakıt istasyonu 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Bilgi Servisi

Şehiriçi trafiği mesai saatlerinde oldukça yoğundur. Tokat'ta yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir.

Aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.