Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Sivas Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Sivas Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Sivas Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sivas merkez ile ilgili genel ziyaret edilebilecek yerler, dikkat  edilmesi gereken konular vb.  Sivas şehir merkezinde genel ziyaret edilecek yerler buruciye medresesi ,çifte minare medresesi ,gökmedrese 4 eylül Sivas kongre salonu,    90 km uzaklıkta kangal balıklı kaplıcalar ,15 km uzaklıkta sıcak çermik termik santralleri  ,185 km uzaklıkta Divriği ulu camii tarihi eserler , 140 km uzaklıkta gürün gökpınar şelaleri.


 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 08:00 - 22:00
  • Cumartesi: 08:00 - 22:00
  • Pazar: 08:00 - 22:00

İletişim Bilgileri

Örtülüpınar Mah Arap Evliya Cad No:1

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Araçlarımız ofisin önünde ve yanında bulunan park alanında teslim edilmektedir.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Ofisimize araç iadesinde ofis önü ve yan tarafta bulunan park alanında teslim edilebilir. En yakın akaryakıt istasyonu ofisimize 4 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Bilgi Servisi

Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Sivas;ta yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.