Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Şanlıurfa Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Şanlıurfa Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Şanlıurfa Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa'da Araç Kiralama


Şanlıurfa merkez ofisimizde dakikalar içerisinde aracınızı kiralar ve yola çıkabilirsiniz. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, Kuzeydoğuda Diyabakır ileri ile çevrilmiş peygambelerler şehridir Şanlıurfa. Şehir merkezinde bulunan ve Hz. İbrahimin ateşe atıldığı yer olarak kabul edilen balıklı gölü ve sabrın timsali olan Eyyüp Peygamer makmını, şehir merkzinden 20 km uzaklıkta bulunan tarihin en eski kalıntılarının bulunduğu Göbekli Tepe' yi, 40 km uzaklıkta tarihin en eski üniversitelerinden birinin kalıntılarının bulnduğu Harran'ı ve 120 km uzaklıkta siyah güllerin tek yetiştiği yer olan batık şehir halfeti' yi gömenizi tavsiye ederiz. Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için Sixt Rent A Car ekibi olarak Şnalıurfa Merkez ofisimizde bekliyor olacağız.Sixt rent a car Şanlıurfa

Sixt rent a car, Şanlıurfa Merkez'de Atatürk Bulvarı'nda Halk Eğitim Merkezi arkasındaki ofisimizle ve ofis önünde bulunan otoparkımızdan dakikalar içerisinde aracınızı teslim alarak kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.
 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 18:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Mah. 119 Sok. No:46/2 Bahçelievler Şanlıurfa

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Şanlıurfa Merkez'de Atatürk Bulvarında halk eğitim merkezi arkasındaki ofisimizle ve ofis önünde bulunan otoparkımızla hizmet vermektedir. Kısa süren kontrat işlemlerinden sonra aracınzı teslim alıp yola çıkabilirsiniz. 

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracı, Şanlıurfa merkez ofisteki personelimiz aracı merkez ofisteki otoparkta teslim alır ve sizi uğurlarlar. Kontratta belirtilmiş tarih ve saatlerde değişiklik olduğu takdirde yetkililerimizle mutlaka iletişime geçizniz.

Bilgi Servisi

Şanlıurfa Merkez ofisimizden kiraldığınız araçlarda HGS bulunmaktadır. Şehir içi trafiği oldukça rahat olan Şanlıurfada yol kenarlarında bulunan otopark işletmeleri özeldir.