rent a car
Şanlıurfa Havalimanı

Şanlıurfa Havalimanı

Şanlıurfa Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Şanlıurfa Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Şanlıurfa'da Araç Kiralama


Şanlıurfa merkez ofisimizde dakikalar içerisinde aracınızı kiralar ve yola çıkabilirsiniz. Doğuda Mardin, batıda Gaziantep, Kuzeydoğuda Diyabakır ileri ile çevrilmiş peygambelerler şehridir Şanlıurfa. Şehir merkezinde bulunan ve Hz. İbrahimin ateşe atıldığı yer olarak kabul edilen balıklı gölü ve sabrın timsali olan Eyyüp Peygamer makmını, şehir merkzinden 20 km uzaklıkta bulunan tarihin en eski kalıntılarının bulunduğu Göbekli Tepe' yi, 40 km uzaklıkta tarihin en eski üniversitelerinden birinin kalıntılarının bulnduğu Harran'ı ve 120 km uzaklıkta siyah güllerin tek yetiştiği yer olan batık şehir halfeti' yi gömenizi tavsiye ederiz. Siz değerli misafirlerimize en yüksek kalitede hizmet vermek için Sixt Rent A Car ekibi olarak Şnalıurfa Merkez ofisimizde bekliyor olacağız.Sixt rent a car Şanlıurfa

Sixt rent a car, Şanlıurfa Merkez'de Atatürk Bulvarı'nda Halk Eğitim Merkezi arkasındaki ofisimizle ve ofis önünde bulunan otoparkımızdan dakikalar içerisinde aracınızı teslim alarak kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Şanlı Urfa havalimanınında iç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda hizmeti vermektedir. Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı,Şanlı Urfa havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 06.30 - 23:59
  • Cumartesi: 06.30 - 23:59
  • Pazar: 06.30 - 23:59

İletişim Bilgileri

Şanlı Urfa Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Bilgi Servisi

İçerik Alanı