Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Ordu - Giresun Havalimanı
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Ordu - Giresun Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

bos

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car Ordu - Giresun Havalimanı :

Uçaktan indiğinizde terminal de yer alan ofisimizden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Personelimiz sizi ofiste bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.
 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 09:00 - 00:00
  • Cumartesi: 09:00 - 01:30
  • Pazar: 09:00 - 01:30

İletişim Bilgileri

Ordu Havaliamanı

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Ofisimiz İç - Dış Hatlar Gelen yolcu terminalindedir. Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı açık Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Ordu – Giresun havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.  

Bilgi Servisi

Ordu ilinde ve ilçelerinde yol kenarlarında elektronik radar sistemi ve yol üzerinde hız koridorları bulunmaktadır.Hız limitleri tabelalar ile belirlenmiştir ve güzergah yönüne göre 70km/h ile 110 km/h arasında değişmektedir.Şehir içi trafik yoğunluğu 14:00 ile 19:00 arasında artmaktadır. Şehir içi otopark hizmetleri ve yol kenarı park hizmetleri ücretlidir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.