Ankara Çankaya Şehir Ofisi
Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama

Araç kiralama işlemlerinizi fırsatlarla dolu Sixt kampanyaları ile gerçekleştirmeye başlayın. Farklı opsiyonları ve hitap ettiği kesimleri ile Sixt araç kiralama Ankara Çankaya bölgesinde de hizmetlerini sürdürüyor. Çankaya’daki meşhur Swiss Otel bölgesinde faydalanabileceğiniz Gezen Şubemiz ile başkentteki yolculuklarınıza rahat ve güvenli bir şekilde hemen başlayabilirsiniz. Her seyahat tipine uygun otomobilleri bulabileceğiniz araç filomuz yüksek hijyen standartlarından geçerek de her yeni seyahat için adeta sıfırdan hazırlanıyor. Sixt araç kiralama Ankara Gezen Şubesi sayesinde sabit bir Sixt şubesinde sunulan tüm hizmetleri alabilirsiniz. İş yolculuklarından aile seyahatlerine, kısa dönem araç kiralamalarından uzun dönemli opsiyonlara kadar siz de ihtiyacınız olan hizmeti burada bulabilirsiniz. Dilerseniz Ankara Esenboğa Havalimanı’ndaki araç kiralama hizmetlerimiz ile de buluşabilirsiniz. Araç kiralama fiyatları da sunulan seçeneklere göre değişirken pek çok fırsat sizi bekliyor.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi farklı zaman dilimlerine ve kullanım tipine göre tercih edilebiliyor. Minimum 24 saat yararlanabileceğiniz en kısa araç kiralama seçeneği ile günübirlik gezintilerinizi bir an önce gerçekleştirebilirsiniz. Daha uzun bir zaman dilimindeki seyahatleriniz için örnekse aylık araç kiralama opsiyonunu değerlendirebilirsiniz. Daha çok kısa süreli araç kiralama grubuna dahil olan aylık araç kiralama, 1 aydan 12 aya kadar pek çok bireysel ve kurumsal ulaşım ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bu seçenekten yararlanarak, 20 gün ve üzeri araç kiralamada ortaya çıkan maliyet tablosundan da tasarruf edebilirsiniz. Yani günlük araç kiralamayı seçip bunu 20 gün ya da üzeri bir zaman için kullanmak yerine, aylık araç kiralamayı seçerek daha az maliyet fırsatını yakalayabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama seçenekleri ise daha çok şirketlerin, firmaların kurumsal ulaşım ihtiyaçlarına 360 derece çözüm götürmeyi amaçlıyor. En az 12 ay, en fazla 47 ay kiralama yapabileceğiniz bu seçenekte kiralanacak araç sayısı da tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt Gezen Şubeleri, sabit bir şubeden alabileceğiniz tüm hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin farklı pek çok bölgesinde görebileceğiniz Gezen Şube hizmeti, Ankara Swiss Otel’de de konumlandırılıyor. Burada yer alan Gezen Şube ile maksimum 10 ila 15 dakika içerisinde araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. En önemli özelliklerinden biri hızlı araç teslimatı olan Gezen Şube, çok kısa sürede kiralama yapıp yolculuklarınıza başlamanız için oldukça ideal. Bu sayede planlı ve programlı seyahatlerin yanı sıra anlık araç kiralama ihtiyacının doğduğu durumlarda da Gezen Şubelerden yararlanabilirsiniz. Kiraladığınız aracı da hemen Swiss Otel’in önünden teslim alabilirsiniz. Şubelerimizin yer almadığı belirli noktalara açılan Gezen Şube ile hızlı, profesyonel ve birinci sınıf araç kiralama hizmetini siz de hemen deneyimleyebilirsiniz. Seçtiğiniz araç grubuna göre en uygun otomobilin / otomobillerin kısa sürede hazırlanıp size teslim edildiği bu sistem sayesinde uzun süren prosedür işlemlerini de geride bırakabilir, bir an önce yolculuğa başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz aracı teslim etmek istediğinizde de yine Gezen Şube aracılığı ile bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

... Arası Kaç Km?

Kiralama NoktasıBölgeMesafe (km)
Ankara Swiss OtelKuğulu Park3,5 km
Ankara Swiss OtelAnıtkabir6,9 km
Ankara Swiss OtelODTÜ9,1 km
Ankara Swiss OtelAnkara Kalesi9,4 km
Ankara Swiss OtelAnadolu Medeniyetleri Müzesi9 km
Ankara Swiss OtelEsenboğa Havalimanı33,9 km
Ankara Swiss OtelKızılay7,1 km
Ankara Swiss OtelUlus Atatürk Heykeli8 km
Ankara Swiss OtelAtakule2,1 km
Ankara Swiss OtelTBMM Parkı6,9 km

Sık Sorulan Sorular

Ankara Swiss Otel şubesi çalışma saatleri nasıl?

Gezen Şube ile hizmet verdiğimiz Ankara Swiss Otel şubesi hafta içi her gün ve cumartesi günleri 09.00-18.00 saatleri arasında çalışır.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

Ankara Swiss Otel şubesi nerede?

Açık adres: Yıldızevler, Jose Marti Cd. No:2, 06550 Çankaya/Ankara

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

SIXT hakkında farklı sorularım var.

SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.

 

İçerik Alanı

Açılış / Kapanış Saatleri

 • Hafta içi: 09:00 - 19:00
 • Cumartesi: 09:00 - 18:00
 • Pazar: 09:00 - 18:00

İletişim Bilgileri

Swiss Otel Yıldızevler Mah. Jose Marti Caddesi No:2 Çankaya

Bilgi Servisi

  İçerik Alanı

  Kampanyalar
  whatsapp
  32.885424