Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | İzmir Karşıyaka Girne Caddesi
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

İzmir Karşıyaka Girne Caddesi İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car İzmir Karşıya Girne Caddesi Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sixt rent a car İzmir:

Ofisimiz Foça, Bergama, Dikili, Çeşme, Urla, Aydın, Kuşadası, Efes, Meryemana, Şirince, Agora, teleferik.. gibi gezilecek, görülecek yerlere ve Optimum, Agora, Palmiye, Forum, Mavibahçe gibi AVM'lere yakın mesafededir. Hizmetinize sunduğumuz son model, kaliteli ve iyi fiyat/kalite oranına sahip filomuzla ulaşım sizin için bir sorun olmaktan çıkıp eğlence haline geleceğine şüphemiz yok.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

GİRNE BULVARI NO : 41 KARŞIYAKA İZMİR

Alış / Dönüş Bilgileri

Ofisimiz Girne Bulvarında Yapı Kredi Bankasının yanındadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Ayrıca kontrat nüshasıyla birlikte bu bilgileri içeren kartvizitimiz de verilmektedir. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Bilgi Servisi

İzmir'de otobanlarda mutlaka HGS kullanılmalıdır. HGS talebinizi aracı teslim almadan önce yetkili personelimize iletirseniz bu konuda size yardımcı olacaklardır. Şehir içi trafiği rahattır.