Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi

rent a car
İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi

İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi

İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi İstasyonumuza Hoşgeldiniz

İçerik Alanı

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Araç Kiralama:

İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi'nde araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız ve Eşsiz tarihi birikimi ve muhteşem doğal güzellikleriyle dünyada ön plana çıkan İstanbul, son yıllarda pek çok uluslararası organizasyona da başarıyla imza atarak kongre turizmindede ne kadar iddialı olduğunu gösterdi.Eski Dünyanın merkezinde yer alan İstanbul, tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile çok önemli bir megapoldür. Asya ile Avrupa Kıtaları'nın dar bir deniz geçidi ile ayrıldığı yerde, iki kıta üzerinde kurulu ve dünya üzerinde içinden deniz geçen tek şehirdir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi ofisinde de hizmet sunmaktadır. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi

Kiralamış olduğunuz aracınızı, İstanbul Kadıköy Bağdat Caddesi ofisimize bırakabilirsiniz. Sixt rent a car personeli aracınızı teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 18:00
  • Cumartesi: 09:00 - 16:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Bagdat Caddesi Konak Apartmanı No:87/1 Feneryolu Kadıköy - İstanbul

Bilgi Servisi

İstanbul'da otobanlarda mutlaka HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği oldukça yoğundur.Özellikle işe gidiş ve dönüş saatleri olan 08:00 - 10:00 ve 17:00-19:00 arası. İstanbul'da yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.