Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | İstanbul Etiler
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

İstanbul Etiler İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Etiler Ofis'e hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Etiler'de Araç Kiralama:

İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, Etiler ofisimiz konum olarak gitmek ve gezinmek istediğiniz bölgelere çok yakındır.
İkinci köprü iki dakika mesafede olup birinci köprüyse beş dakikalık mesafededir. Anadolu, Avrupa ve Aprupa, Anadolu geçişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sixt rent a car olarak bizim en büyük hedefimiz. siz kıymetli misafirlerimize en özel araçları ve hizmeti sağlayabilmektir.
Sixt Etiler'de Araç Kiralama:

Etiler ofisimize ulaşımı sağlanacak araçlar başlıca 58N iett Kabataş, Beşiktaş, F.S.M Mahallesi, 59N iett Şişli, Mecidiyeköy, Etiler F.S.M. Mahallesi, olmakla beraber taksi kullanılarakta ulaşabilirsiniz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 09:00 - 19:00
  • Cumartesi: 09:00 - 17:00
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Tepecik Yolu Alkent Alışveriş Merkezi F/3 Blok No:17 - Etiler - İstanbul

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Etiler ofisimiz İstanbul ili, Beşiktaş ilçesi, etiler semtinde, alkent sitesi avm. İçerisinde akbank alkent şubesi arkasında, mehmet tatlı kuaförü karşısında bulunmaktadır.

Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonrasında gerek oto parkımızdan, gerekse adresinizden hazır bulunan aracınızı teslim alıp, yola güvenle çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç Teslim Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz iade tarihi saati dolmuş olan aracınızı, gerek etiler ofisi otoparkımızda gerekse İstanbul il sınırları içerisinde bulunan öncesinden belirtmiş olduğunuz adresinizden aracınızı teslim alabiliriz.


Satış Yetkilimiz ve Ofis Sorumlumuzla mutlak suretle irtibat kurunuz.

Bilgi Servisi

31.Aralık.2012 tarihinde sona erecek olan KGS geçişleri, araçlarımızın tümünde bulunan plakaya tanımlı OGS cihazıyla yapabilirsiniz.

Ofisimiz konum olarak, Akmerkez Alışveriş Merkezi'ne beşyüz metre, Le Meridien Otel üçyüz metre, Kanyon Alışveriş Merkezi’ne bir km. ve Avrupa’nın en büyük terası unvanına sahip Safir Alışveriş Merkezi'ne bir km mesafe uzaklıktadır.

Ofisimiz Türkiye ve İstanbul’un en ünlü restaurant’lar zincirlerine de çok yakındır. Bunlara örnek olarak; Günaydın Restaruant - steakhouse, Develi Restaurant, Adana Yüzevler Restaurant, Nüsr-et Steakhouse, Köşebaşı Restaurant, Dükkan Steakhouse, Venge Restaurant,

Ayrıca dinlenip istirahat etmek istediğinizde yine kendi bölgemizde bulunan, Starbucks, Kahve Dünyası, Mado, Venüs, bulunmaktadır.