Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Diyarbakır Havalimanı
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Diyarbakır Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Diyarbakır Havalimanı'na hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Diyarbakır Araç Kiralama:

Diyarbakır havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Mardin 95 KM , Elazığ 157 KM, Şanlıurfa 181 KM Diyarbakır surları şehir merkezin yükseklik 12 m , surlarda 4 ana kapı ve surlar üzerinde 82 adet burçlar bulunmaktadır keçi burcu, yedi kardeş burcu ve ben-u sen burcu önmeli burçlardır, 5 km uzunluğundadır. Evliyalar şehri olarak adlandırılaran Diyarbakır tarihi camileri ve kiliseleri ile birçok medeniyeti bünyesinde barındırmış tarihi bir şehirdir. Biz Sixt rent a ca rolarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.Sixt rent a car Diyarbakır:

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılacaksınız. Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

 

 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 08:00 - 20:00
  • Cumartesi: 08:00 - 20:00
  • Pazar: 08:00 - 20:00

İletişim Bilgileri

Diyarbakır Havalimanı

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Diyarbakır şehir merkezi ofisindede hizmet sunmaktadır. Dedeman oteli'nin içindeki ofiste hizmet vermektedir, otelin otoparkında araçlarımız kiraya hazır bir durumda hizmetinizdedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Diyarbakır havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Bilgi Servisi

Diyarbakır şehir içi trafiği olduça rahattır. Diyarbakır yol kenarlarının park işletmesi Büyükşehir Belediyesi bünyesinde işletilmetedir bazı noktalarda ücret alınmakatadır . Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.