Sixt rent a car Türkiye - Rent a car | Oto kiralama | Araç kiralama | Dalaman Merkez
Türkiye Araç Kiralama
Şube
Alış
Dönüş

Dalaman Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Dalaman'a hoşgeldiniz. Ben ve ekibim sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Dalaman Araç Kiralama:

Dalaman havalimanında araç kiralamak en ekonomik ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alırsınız.Dalaman coğrafi konum olarak,bölgenin merkezi konumundadır.Muğla merkez 90 km.Marmaris 90 km. Köyceğiz 30 km.Göcek 25 km.Fethiye 55 km. Ölüdeniz 70 km.Datça 170 km.Kalkan 135 km. kaş 150 km'dir.Bölgenin bu şirin beldelerine ulaşmak için ve vaktinizi en iyi değerlendirmek için,araç kiralamanızı öneririz.Biz Türkiye Sixt ailesi olarak size bölgemizde en iyi şekilde hizmet verme gayreti içindeyiz.Amacımız,siz misafirlerimizin sorunsuz seyahat etmesini sağlamaktır.Sixt rent a car Dalaman:

Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz otoparkta bulunan karşılama bankolarında isminizle karşılanacaksınız. Personelimiz sizi bekliyor olacak. araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Haftaiçi: 10:00 - 18:00
  • Cumartesi: 10:00 - 18:00
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Gazi Bul. No:60/B Dalaman - Muğla

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Dalaman havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Gelen Yolcu çıkışında sizi isminizle karşılamaktayız.Havalimanı Terminal bina çıkışının tam karşısında, Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Dalaman havalimanı iç hatlar Sixt rent a car otoparkına bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Bilgi Servisi

Dalaman bölgesinde otoyol bulunmamaktadır.Sadece Aydın-İzmir yolunda HGS bulundurulmalıdır. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Turizm bölgesi beldemizde yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.