Geri

Aracınızın Hijyeni Sağlanmıştır!

İçinde bulunduğumuz pandemi döneminde mevcut gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve sorumlu yetkililerimiz ile birlikte hijyen standartlarımızı uygulamaya özen gösteriyoruz. Koronavirüsünün potansiyel yayılmasını önlemek için almamız gereken önlemleri ve bunların en iyi nasıl uygulanacağını açıkça belirleyebiliyoruz. Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız için mümkün olan en iyi korumayı sunmak adına gerekli her türlü tedbiri alıyoruz.

Hijyen Standartlarımız ve HES KODU Uygulaması

- Pandemi süresince araçlarımızı dezenfekte ediyor (ön ve arka koltuklar, direksiyon, el freni, kapı kolları ve bagaj kısmı), temizliyor ve riski en aza indirmek için tüm önlemleri alıyoruz.

- Araç iç ve dış hijyeni sağlandıktan sonra, iki kapının arasına perforaj kısmı ortaya gelecek şekilde hijyen mühürümüzü yapıştırıyoruz. Bu sayede hijyen sonrası araçlarımızın kapılarını ilk kez müşterilerimiz açıyor.

- Tüm araç anahtarlarımızı her kullanımdan sonra dezenfekte ediyor ve kilitli poşetler içerisinde müşterilerimize sunuyoruz.

- Sağlık Bakanlığı'nın HES KODU uygulaması ile araçlarımızı teslim etmeden önce ve geri aldıktan sonra müşterilerimizin sağlık durumlarını kontrol ediyor, riskli bir durumda aracımızı detaylı şekilde dezenfekte edip 72 saat boyunca kapalı tutuyoruz. 

HES KODU uygulaması ile sadece risksiz olarak belirtilmiş müşterilerimize kiralama hizmeti veriyoruz. 

 

 

İlgili yazılar

whatsapp