Sixt rent a car - Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği
SIXT Sosyal Sorumluluk Anlayışı

Sixt Sosyal Sorumluluk kapsamında müşterilerine daha temiz ve daha çevreyi korumaya yönelik alternatifler sunmayı amaçlamaktadır. Bir premium hizmet sağlayıcısı olan Sixt, bu sosyal sorumluluk gayretlerini, müşterilerine sunduğu kalite ve konfordan taviz vermeden yerine getirmektedir. Sixt merkez ofis ve şubelerinde başlatılmış olan kağıtsız iş prosedürleri sayesinde kağıt tüketimi ciddi anlamda azalmış ve Sixt çevre çalışmalarına anlamlı bir katkı olmuştur. Sixt ailesi, Sixt markasının güçlü marka değeri vasıtasıyla birçok hayır çalışmasına katkılar sağlamaktadır. Bunların en önemlisi "Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği" ile "Küçük Gözyaşlarını Dindirme" projesidir.

ISO Belgelendirme

Sixt Rent a car ISO9001:2000 (kalite) ve 14001:2004 (çevre) çerçevesinde kalite ve çevre yönetim entegrasyonunu gerçekleştirmiş ve bu sebeple 2008 Aralık ayında DEKRA tarafından belgelendirilmiştir. Bu, şirketimizin kaliteye olan yatırımını göstermekle birlikte sürdürülebilir bir gelişmeye katkı sağlamaktadır.

Regine Sixt ve Sixt rent a car çalışanlarına çocuklara destek vermek amacıyla Regine Sixt Çocuklara Yardım Derneği'ni kurdu.Regine Sixt Children's Aid Foundation resmi sitesine gitmek için tıklayınızAyrıca Regine Sixt ve Sixt rent a car çalışanları aşağıdaki organizasyonları desteklemektedir: