Sixt rent a car - Sixt Ladies Kart - Eşinizin kurumsal ayrıcalıklarından faydalanın.
Sixt Ladies Kart
 
Hiçbir kiralama formalitesi yok: Kişisel bilgileriniz bu kartın arkasında gizlidir. Vardığınız yerde beklemenize gerek yok. Ödeme yaparken zaman kaybetmezsiniz, çünkü ödeme bilgileriniz bu kartta gizli.

Düşük Self Servis ücretleri: Rezervasyon anında özel fiyatları veya firmanıza ait fiyatları sorunuz.

İndirim uygulanabilir Sixt rent a car and Sixt rent a truck fiyatları üzerinden *%10'a varan indirimler.

Almanya, Avusturya ve İsviçre'de limuzin hizmetlerinden %20, diğer ülkelerde %10 indirim.

Sixt ile yapacağınız her kiralamada; havayolu partnerlerinden uçuş mili, otel partnerlerinden konaklama puanı kazanın.

Sixt Mobile ile sınır yoktur: Mobile, PDA, iPhone, Blackberry, Android: Sixt Mobile uygulaması ile istediğiniz an, istediğiniz yerde aracınızı ayırtın. Daha fazla bilgi için Mobile reservation.

Sixt flexi-rent: Uzun dönem ticari araçlar çok cazip fiyatlarla. Ne uzun kontratlar, ne bir tek günlük kiralama. Size her ikisinin iyi yanlarını sunuyoruz.

Sixt Hızlı-Check-In: Aracınızı doğrudan Sixt Quick-Check-In makinalarımızda yapın. Bu kolaylıktan faydalanmak için gereken tek şey önceden bir rezervasyon yapmış olmanız.

Sixt Mobil-Check-In:Rezervasyonunuz olsun, olmasın - bir araç seçin, kira kontratını telefonunuzdan doldurun - vardığınızda doğrudan anahtar kasasına gidip aracınızın anahtarını alın.

24h - Sixt Yardım: Bir kaza veya arıza durumunda, ücretsiz yardım sağlıyoruz ve gerekmesi halinde aracınızı değiştiriyoruz.
* Sixt rent a car and Sixt rent a truck internet ve çağrı merkezi özel müşteri fiyatları rezervasyondaki zaman ve yer için geçerlidir. İndirimler yerel müsaitliklere bağlıdır ve başkaca indirimlerle birleştirilemez.