Sixt rent a car - Sixt Gold Kart - Yılda 5 seferden fazla kiralama yapan müşterilerimize.
 
Hiçbir kiralama formalitesi yok: Kişisel bilgileriniz bu kartın arkasında gizlidir. Vardığınız yerde beklemenize gerek yok. Ödeme yaparken zaman kaybetmezsiniz, çünkü ödeme bilgileriniz bu kartta gizli.

Düşük Self Servis ücretleri: Rezervasyon anında özel fiyatları veya firmanıza ait fiyatları sorunuz.

İndirim uygulanabilir Sixt rent a car and Sixt rent a truck fiyatları üzerinden *%10'a varan indirimler. Almanya, Avusturya ve İsviçre'de Limuzin Hizmetleri'nden %20, diğer ülkelerde %10 indirim.

Sixt ile yapacağınız her kiralamada; havayolu partnerlerinden uçuş mili, otel partnerlerinden konaklama puanı kazanın.

Sixt Mobile ile sınır yoktur: Mobile, PDA, iPhone, Blackberry, Android: Sixt Mobile uygulaması ile istediğiniz an, istediğiniz yerde aracınızı ayırtın. Daha fazla bilgi için Mobile reservation.

Sixt flexi-rent: Uzun dönem ticari araçlar çok cazip fiyatlarla. Ne uzun kontratlar, ne bir tek günlük kiralama. Size her ikisinin iyi yanlarını sunuyoruz.

Tercihli Seçim: Rezervasyon yapmayı mı unuttunuz? Sorun değil. 48 saat önceden arayın, aracınızı hazırlayalım.

Sixt Hızlı-Check-In: Aracınızı doğrudan Sixt Quick-Check-In makinalarımızda yapın. Bu kolaylıktan faydalanmak için gereken tek şey önceden bir rezervasyon yapmış olmanız.

Sixt Mobil-Check-In:Rezervasyonunuz olsun, olmasın - bir araç seçin, kira kontratını telefonunuzdan doldurun - vardığınızda doğrudan anahtar kasasına gidip aracınızın anahtarını alın.

24h - Sixt Yardım: Bir kaza veya arıza durumunda, ücretsiz yardım sağlıyoruz ve gerekmesi halinde aracınızı değiştiriyoruz.

Sixt Gold Kart yılda 3 seferden fazla kiralama yapmanız halinde size daha fazla avantajlar sunacaktır.

Sixt Platinum karta bir yılda en az 20 sefer kiralama yapmanız halinde ulaşabilirsiniz ve bu kart size daha fazla avantajlar sunacaktır.