Sixt rent a car - Sektördeki 20. yılımızı kutluyoruz.
İzmir, 01 Mayıs 2010 - Sixt rent a car Türkiye temsilciliğini yapmakta olan firmamız ARTI Seyahat A.Ş. araç kiralama sektöründeki 20. yılını kutlama hazırlanıyor. Kurulduğu günden bu yana sektöre nice yenilikler kazandıran ARTI Seyahat A.Ş. bilindiği gibi 2008 yılı başı itibarıyla dünyanın en saygın oto kiralama firmalarından birisi olan ve dünyada 100' den fazla ülkede, 3500 araç kiralama ofisi bulunan Sixt rent a car' ın Türkiye temsilciliğini almıştı.

2001 yılında, 4440076 numaralı özel hattı ile, Türkiye'nin sektördeki ilk Çağrı Merkezini kurmuş olan ARTI Seyahat A.Ş. yine aynı yıl internet sayfalarından, gerçek anlamda Online Rezervasyon hizmeti sunmaya başlamıştır. Sektörde ilk defa Son Dakika uygulaması başlatılmış ve Havayolu şirketlerinin çoğundan daha önce doluluk bazlı fiyatlama hizmeti sunulmuş ve müşterilere en cazip fiyatlardan faydalanma imkanı verilmiştir.

2002 yılı başlarında ise verdiğimiz hizmetin kalitesini dünya standartlarına çıkarmak için "Araç ve Hizmet Nitelik Taahhüdü" hazırlanmış ve gerek araçların, gerekse verilen hizmetin en üst seviyeye çıkarılması ilke edinilmiştir.