Sixt rent a car - Euro 2016 şampiyonu kazandırıyor!

 

Asist Sixt'ten Gol Senden!!!

1.Yarışma, https://www.facebook.com/sixtrentacarturkiye  sayfasında gerçekleşecektir.

2.Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için yarışmacıların Sixt rent a car Türkiye Facebook sayfasını beğenmeleri gerekmektedir.

3.Yarışmanın formatı şu şekildedir; yarışmaya katılanlar paylaşımın altına Euro 2016 finali hakkında skor tahmini yapacak ve kazanan takımı belirlemeye çalışacaktır, kazanan ilk doğru tahmini yapan kişi olacaktır.

4.Yarışmacıların yorumlarında, hukuka ve genel ahlaka aykırı cümleler kullanmayacağını, politik amaçlı yorumlar yapmayacağını, hakaret içermeyeceğini ve her halükarda yazdığı yorumla ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılır.

5.Her yarışmacı sadece bir kez yorum göndermelidir. Birden fazla yorum gönderen kullanıcıların ilk yorumu dikkate alınacaktır ve diğerleri yok sayılacaktır.

6.Kullanıcılar, yorumlarında özel ya da kamu kurumunu hedef almamalı ve Sixt rent a car Türkiye'nin haklarını ihlal etmemelidir. Yarışmacıların yorumları kurallar dahilinde incelendikten sonra kazanan ilk doğru tahmini yapan olacaktır.

7.Kazanan kullanıcının ismi, https://www.facebook.com/sixtrentacar  adresinde, 12.07.2016 tarihinde açıklanacaktır.

8.Kazanan kişinin 1 günlük araç kiralama hakkı 31.07.2016'ya kadardır.

9.25 yaşından küçükler ve sahte hesaplar yarışmaya katılamaz.

10.Sixt rent a car Türkiye, yarışma süresi boyunca yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde hile yapıldığının ya da haksız şekilde kayıt oluşturulduğunun tespit edilmesi durumunda söz konusu yarışmacının, o güne kadarki tüm kayıtlarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir.

11.Sixt rent a car Türkiye yarışma süresince koşulları değiştirme hakkına sahiptir.

12.Sixt rent a car Türkiye sayfası üzerinden yapılacak bu yarışmaya katılan tüm kullanıcılar, tarafımızca belirlenen katılım koşullarının hepsini kabul etmiş sayılır.

13.Araç kiralama koşulları; http://www.sixt.com.tr/bilgi-merkezi/sikca-sorulan-sorular/arac-kiralama-kosullari .

14.Kazanılan hak başkasına devredilemez veya paraya çevrilemez .