Sixt rent a car - Euro 2016 heyecanı devam ediyor!

Katılım Koşulları

 

 1. Yarışma, https://www.facebook.com/sixtrentacarturkiye sayfasında gerçekleşecektir.
 2. Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için yarışmacıların Sixt rent a car Türkiye Facebook sayfasını beğenmeleri gerekmektedir.
 3. Yarışmanın formatı şu şekildedir; yarışmaya katılanlar paylaşımın Euro 2016 finalistlerini tahmin edecektir.
 4. Yarışmacıların yorumlarında, hukuka ve genel ahlaka aykırı cümleler kullanmayacağını, politik amaçlı yorumlar yapmayacağını, hakaret içermeyeceğini ve her halükarda yazdığı yorumla ilgili tüm sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş sayılacaklardır. 
 5. Her yarışmacı sadece bir kez yorum göndermelidir. Birden fazla yorum gönderen kullanıcıların oilk yorumu dikkate alınacaktır ve diğerleri yok sayılacaktır. Kullanıcılar, yorumlarında özel ya da kamu kurumunu hedef almamalı ve Sixt rent a car Türkiye'nin haklarını ihlal etmemelidir.
 6. Yarışmacıların yorumları kurallar dahilinde incelendikten sonra kazanan ilk doğru tahmini yapan olacaktır.
 7. Kazanan kullanıcının ismi, https://www.facebook.com/sixtrentacarturkiye adresinde, 15.07.2016 tarihinde açıklanacaktır.
 8. 25 yaşından küçükler ve sahte hesaplar yarışmaya katılamaz.
 9. Sixt rent a car Türkiye, yarışma süresi boyunca yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde hile yapıldığının ya da haksız şekilde kayıt oluşturulduğunun tespit edilmesi durumunda söz konusu yarışmacının, o güne kadarki tüm kayıtlarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir.
 10. Sixt rent a car Türkiye yarışma süresince koşulları değiştirme hakkına sahiptir.
 11. Sixt rent a car Türkiye sayfası üzerinden yapılacak bu yarışmaya katılan tüm kullanıcılar, tarafımızca belirlenen katılım koşullarının hepsini kabul etmiş sayılır.
 12. Araç kiralama koşulları; http://www.sixt.com.tr/bilgi-merkezi/sikca-sorulan-sorular/arac-kiralama-kosullari
 13. Kazanılan hak başkasına devredilemez veya paraya çevrilemez.