rent a car
Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Trabzon Havalimanı Ofise hoş geldiniz.Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince sizle yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz. 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler


Trabzon'da Araç Kiralama


Trabzon Sixt rent a car ofisimize hoş geldiniz.
Sümela Manastırı,Atatürk Köşkü,Uzun Göl,Ayder Yaylası,Cephanelik,tarihi hamamlar ve daha birçok turistik yerlerin yer aldığı  bölgemizde,eşsiz bitki örtüsüne bürünmüş yaylaları,gönül rahatlığıyla,güven içerisinde Trabzon Sixt aracılığıyla gezebilirsiniz.Çevre illerin yöresel ezgilerini dinleyip,Gümüşhaneden pestil,köme,Trabzon Akçaabattan meşhur Akçaabat köftesinin yöresel lezzetlerini tadabilirsiniz.Sixt rent a car ile seyahatinizi en iyi şekilde geçirmeniz için çalışıyor olacağız.Trabzon Havalimanı Karşılama:
 
Uçaktan indiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılaşacaksınız.Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak,araçlarınız ise hemen iç hatlar terminal binası karşısında yer alan havalimanı otoparkımızda hazır sizi bekliyor olacaktır.
İyi yolculuklar dileriz.

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Trabzon Havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Trabzon Havalimanı İç Hatlar Terminalinin hemen çıkışında 20 metre ileride tam karşıda yapay şelale önünde otoparkımızda araç teslim etmekteyiz. Ofisimiz Havalimanının 400 metre karşısında karayolu üzerinde olup, dilerseniz aracınızı ofisimizden de teslim alabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, dönüşünü direk ofisimize yapabileceğiniz gibi, havalimanına gelmeden 20 dakika önce yetkililerimizi aramanız durumunda iç hatlar giden yolcu hatları önünde yada otoparkımızda da teslim edebilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:30 - 23:30
  • Cumartesi: 07:30 - 23:30
  • Pazar: 07:30 - 23:30

İletişim Bilgileri

Konaklar Mah. Barış Cad. Ulusoy Park Alanı No:36 Ortahisar/Trabzon

Bilgi Servisi

Trabzon'da yaz sezonu çok yoğun geçmekte olup,araç, uçak ve otel rezervasyonlarınızı erken yaptırmakta fayda bulunmaktadır. Trabzon ve çevresinde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri Sixt rent a car'dan kiralayacağınız yeni ve konforlu araçlarla gönül rahatlığıyla gezip çok güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Kampanyalar