rent a car
Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Sivas Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Sivas Araç Kiralama:

Sivas Nuri Demirağ havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, bir tarafta Tokat Amasya, Yozgat, Kahraman Maraş illerine yol alabilirsiniz. Tokat sadece bir saatlik uzakta,Kangal balıklı çermik kaplıcaları Divriği Ulu Camii Sivas 4 eylül Müzesi,Tarihi medreseler Gökmedrese Çifte minare şifaaiye medresesi Abdi ağa konağı bu ziyaretinizde göz atmanız gereken eserlerimizdir. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.Sixt rent a car Sivas:


Uçaktan inidiğinizde terminal dışına çıkar çıkmaz turuncu renkle karşılacaksınız. Personelimiz sizi terminal kapısında bekliyor olacak. araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.
 

 

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Sivas Nuri Demirağ havalimanınında iç ve dış hatlar gelen yolcu salonunda hizmeti vermektedir. Havalimanı Otoparkı bulunmaktadır. Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı,Sivas Nuri Demirağ havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 06:00 - 02:00
  • Cumartesi: 06:00 - 02:00
  • Pazar: 06:00 - 02:00

İletişim Bilgileri

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Bilgi Servisi

Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Sivas;ta yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.