rent a car
Samsun Havalimanı

Samsun Havalimanı

Samsun Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Samsun Ofis'e hoşgeldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince  yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

 

 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Samsun Araç Kiralama:

Samsun Havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. Dakikalar içerisinde aracınızı havalimanı içerisinde yer alan ofisimizden teslim alır, keyifle yola çıkabilirsiniz. Samsun'un coğrafi bir konuma ve önemli bir limana sahip olması hem tarihi, hem doğal güzelliği olan nadir güzelliklerle donatılmıştır. Burada görmeniz gereken yerlerin başında; Samsun Atatürk Anıtı, Amisos Tepesi, Bandırma Vapuru Müzesi, Tekkeköy Mağaraları, Amazon Köyü, Yakakent, Kabaceviz şelalesi gibi bir çok yergelir. Biz Sixt rent a car olarak sizi bu güzelliklerle buluşturmaya çalışacağız.

 


 

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Samsun havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir.  Araçlarımız bu otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Samsun havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:30 - 00:30
  • Cumartesi: 07:30 - 00:30
  • Pazar: 07:30 - 00:30

İletişim Bilgileri

Samsun Çarşamba Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali

Bilgi Servisi

Samsun Havalİmanı'ndan ulaşım Sixt rent a car'dan kiralayacağınız araç ile her yöne çok kolaydır trafik oldukça rahat ve sakindir. Size keyifli yolculuklar dileriz, tatilinizin iyi geçmesini dileriz. Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızla hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız.