rent a car
Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Nevşehir Kapadokya Havalimanı

Nevşehir Kapadokya Havalimanı İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Nevşehir Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Nevşehir Kapadokya Araç Kiralama:

Nevşehir Kapadokya havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. İç Hatlar Gelen Yolcu Terminalindeki ofisimizden dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, hemen yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Sixt rent a car Nevşehir ofis olarak havalimanından şehir merkezine kadar olmak üzere tüm bölgeye hizmet vermektedir. Araç kiralayan misafirlerimiz kiraladıkları araçlarını Nevşehir havalimanı ofisimize teslim edebilirler. Sixt rent a car olarak, size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.

 

Uçaktan indiğinizde valizlerinizi aldıktan sonra terminal dışına çıkmadan gelen yolcu salonunda Sixt rent a car ofisini görebilirsiniz. Personelimiz sizi ofisimizde bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında yer almaktadır, iyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:


Sixt rent a car, Kapadokya havalimanınında karşılama hizmeti vermektedir. Havalimanı Terminal bina çıkışında sizleri isminizle karşılıyoruz. Araçlarımız otoparkta hazır olarak beklemektedir. Kısa süren kontrat açma işleminden hemen sonra aracınızı teslim alıp, yola çıkabilirsiniz.

Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.


Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Nevşehir havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 07:00 - 22:00
  • Cumartesi: 07:00 - 22:00
  • Pazar: 07:00 - 22:00

İletişim Bilgileri

Nevşehir Kapadokya Havalimanı İç Hat Gelen Yolcu Terminali

Bilgi Servisi

Bölge dışına çıkacak ve Aracı başka şehire bırakacak misafirlerimizin otobanlar için mutlaka HGS bulundurması zorunludur. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Nevşehir' de yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.