rent a car
Marmaris Merkez

Marmaris Merkez

Marmaris Merkez İstasyonumuza Hoşgeldiniz

bos

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Marmaris Araç Kiralama:

Güney Ege'nin İncisi Marmaris Dalaman Havaalanı’na 95 km, Bodrum/Milas Havaalanı’na 135 km, Muğla’ya 58 km, Datça’ya 70 km, Knidos örenyerine 98 km, Hisarönü’ne 25 km ve Bozburun’a 50 km mesafededir. Şehiriçi ve şehirlerarası yollar motorlu araç trafiği için son derece elverişlidir. İster iş isterse tatil seyahati olsun araç kiralama Marmaris ve çevresi için en iyi ve pratik çözümlerden biridir.

Sixt rent a car Marmaris:

2008'den bu yana hizmet veren ve şehir merkezine yürüyerek 5 dakikalık mesafede bulunan SIXT rent a car Marmaris ofisi deneyimli ekibi, geniş araç filosu ve uygun kiralama seçenekleri ile Marmaris’te araç kiralamadaki en iyi çözüm ortağınızdır.

 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car Marmaris karşılama servisimiz 2008'den bu yana hizmet vermektedir. Marmaris şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Netsel Marina içinde buluşma noktasında hizmet vermekteyiz. Araçlarımız ofisimiz önündeki kendi park alanımızda bulunmaktadır. Kısa süren kontrat açma işlemini takiben aracınızı teslim alarak yola çıkabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde Marmaris ve İçmeler'deki otellerde araç teslimatı hizmeti de sunmaktayız.

Mesai saatleri dışında da bize mobil telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı kontrat süresi sonunda Marmaris Netsel Marina içinde bulunan buluşma noktasına bırakabilirsiniz. Kontratınızda belirtilen iade günü ve saatinde değişiklik olması halinde bizimle mobil telefonlardan mutlaka irtibata geçiniz.

 

 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 09:00 - 17:30
  • Cumartesi: 09:00 - 17:30
  • Pazar: --:-- - --:--

İletişim Bilgileri

Sarıana Mahallesi Münir Elgin Bulvarı NO:38/17 Netsel Marina MARMARİS / MUĞLA

Bilgi Servisi

Marmaris'ten maksimum 1 saatlik araç sürüşü ile Köyceğiz'e, Muğla'ya, Datça'ya, Hisarönü, Selimiye ve Bozburun'a ulaşabilirsiniz. Marmaris'ten İzmir yönüne yapılacak seyahatlerde otoban geçişleri için araçta OGS veya HGS bulundurulmalıdır. Marmaris'in şehiriçi trafiği günün hemen bütün saatlerinde rahat olup, anayol ve caddelerin yanlarındaki otopark işletmesi özeldir. Araç park ücretinin görevliye ödenmesi gerekir, aksi halde plakaya park ücreti bedeli ve cezası gönderilmektedir. Şehir trafiğinde çok sayıda motosiklet, mobilet ve bisiklet bulunduğundan Marmaris'te ilk kez araç kullananların buna özellikle dikkat etmelerinde yarar vardır.

Kampanyalar