rent a car
Kuşadası

Kuşadası

Kuşadası İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Kuşadası Ofise hoş geldiniz. Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.


 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Kuşadası Araç Kiralama:

Kuşadası şehir merkeziden İzmir Selçuk efes harabelerine 20 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz, kuşadasından izmir yolunu takip ederek efes harabelerine, aynı çevrede meryem ana evi ve şirince köyü de bulunmaktadır. Şirince köyü Selçuk şehir merkezinden 8 km ve kuşadasıdan 38 km dir. Kuşadası  güney  doğusunda ise  tarihi yerler Pireyen, Milet ve Didim ilçesi bulunmaktadır ve  tertemiz sahili ile kuşadası davutların gözde  yeri olan Milli park (dilek yarım adası) Kuşadası merkezden yarım saat süren araç yoluculuğunuzla ulaşabilirsiniz.Sixt rent a car Kuşadası:

Ofisimiz Kuşadası limanına 10 dakika yürüme mesafesi ve bir kaç dakika araç mesafesinde ve sahil yolu üzeride, limana kuzey istikametindedir. Yat limanına 50 metre, halk plajının karşısında. 20 metre sağında HSBC bankası ve 20 metre solunda Sözer Hotel bulunmaktadır.   


 

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç iade Etme ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Kuşadası şehir merkezinde ve belediyesi sınırları içerisinde; anlaşmalı 5 yıldızlı otellerde hizmek vermektedir. 26 yıllık deneyim ile buluşan ve sixt disiplin ve titiz çalışmasıyla kuşadasında örnek teşkil etmektedir.Rezervasyon ve konfirmeler için e-mail ve cep telefonu ile ulaşabilirsiniz.

Araç iade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Kuşadası şehir merkesi ofisimizde veya satış yetkililerimizin bilgisi dahilindeki konakladığınız otellerde teslim edebilirsiniz, araç alışında teslimatla ilgili gerekli bilgileri yetkililerimiz ile paylaşmanız halinde sizin için gerekli kolaylık sağlacaktır. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle 24 saat öncesinde irtibata geçmeniz yeterlidir.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 08:30 - 18:00
  • Cumartesi: 08:30 - 18:00
  • Pazar: 08:30 - 18:00

İletişim Bilgileri

Dağ Mah. Mahmud Esat Bozkurt Cad. No:1/D Kuşadası/ Aydın

Bilgi Servisi

Kuşadası şehir merkezi ana yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir,  Kuşadası -İzmir -Çeşme-Aydın otobanlarda mutlaka HGS-OGS bulundurulmalıdır, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.