Kayseri Havalimanı Dış Hatlar
Araç Kiralama

Kayseri Araç Kiralama

Sixt araç kiralama hizmetlerimiz; cazip fırsatlarımız ve esnek fiyat sözleşmelerimizle Kayseri’de de devam ediyor. İç Anadolu’nun en önemli kentlerinden biri olan Kayseri’de, havalimanındaki dış hatlar bölgesinden rezerve ettiğiniz araçlarımızı teslim alabilirsiniz. Böylece, uçaktan iner inmez seyahatinize başlayabilirsiniz. Kayseri Havalimanı araç kiralama istasyonumuz, vakit kaybetmeden yolculuğa çıkmanız için çok ideal. Premium araçlardan SUV’lara, üstü açık arabalardan ticarilere kadar en uygun araçlara filomuzdan ulaşabilirsiniz. Manuel ya da otomatik vitesli birbirinden seçkin araba markaları filomuzda hizmetinize sunuluyor. Üstelik, çeşitli araç ekstraları da, rent a car deneyiminizi özelleştirmenizi sağlıyor. Dilediğiniz araç ya da araçlara, istediğiniz tarih aralıklarında Sixt Kayseri araç kiralama istasyonumuzdan sahip olabilirsiniz. Düzenli aralıklarla yenilenen filomuz, yüksek hijyen standartlarına da tabi tutuluyor. Böylece steril, konforlu ve lüks bir araç kiralama deneyimi yaşamanız için her şey hazır hale geliyor. Kayseri Havalimanı’ndaki istasyonumuz; dış hatlarda da, iç hatlarda da gelen yolcu salonunda hizmet veriyor. Siz de en uygun araç kiralama seçeneklerini değerlendirmek istiyorsanız, sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilir, yolculuğunuza vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Sixt Araç Kiralama Seçenekleri

Kurumsal ve bireysel araç kiralama çözümlerimizle kapsayıcı bir hizmet sunuyoruz. Örneğin, uzun dönem kiralama hizmetimiz ile kurumsal araç kiralama taleplerinize yanıt veriyoruz. En az 12 ay, en fazla 47 ay boyunca araç kiralayabildiğiniz bu sistemimiz, özellikle yöneticiler ve işi gereği seyahat eden personeller için çok ideal. Uzun dönem kiralama hizmetimizden yararlanarak; ister filo, ister bir ya da birkaç araç kiralayabilirsiniz. Rezervasyon yapılacak araç sayısı tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenebiliyor. Ayrıca kullanım döneminiz boyunca, vergi ve sigorta teminatı, onarım, bakım, trafik para ceza yönetimi gibi operasyonel ihtiyaçlar da tarafımızdan karşılanıyor. Böylece zaman gerektiren bu işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Üstelik, bu ihtiyaçların aylık kira bedellerine dahil olması da sürpriz maliyetlerle karşılaşmanıza sebep olmuyor. Kayseri günlük araç kiralama gibi talepleriniz içinse kısa vadeli & dönemsel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Günlük, haftalık, aylık araç kiralama gibi ihtiyaçlara bu sistemimizle hizmet veriyoruz. Günübirlik gezilerden birkaç haftalık seyahatlere kadar tüm kısa vadeli araç kiralama ihtiyaçlarınıza bu yolla yanıt alabilirsiniz. Dilerseniz, kiralama koşullarını okuyarak da aklınıza takılan pek çok soruya cevap bulabilirsiniz.

Araç Teslim Alma & Etme

Sixt Kayseri Havalimanı istasyonumuz, gelen yolcu salonunda hizmet veriyor. Burada bulunan ofisimize gelerek kısa süren kontrat açma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ofisimiz, uçaktan indiğinizde, valizlerinizi aldıktan sonra terminal dışına çıkmadan sol tarafta bulunuyor. Personellerimiz ofiste sizleri bekliyor. Kiraladığınız araç ya da araçlar ise hemen terminal kapısının karşısında bulunan havalimanı otoparkında hazır bekliyor. Ofisimizde kontratınızı hızlıca açtıktan sonra, otoparktan aracı teslim alabilirsiniz. Sizinle paylaşılan irtibat kanallarına, kiralama süreniz boyunca ulaşabilirsiniz. Böylece profesyonel yol & yardım desteğimizden yararlanabilirsiniz. Sixt araç kiralama olarak; Kayseri bölgesinde, en çok araç sayısı ve çeşidine sahip firmalardan biriyiz. Ayrıca, havalimanından Kayseri şehir merkezine kadar tüm bölgeye hizmet veriyoruz. Bu bölgelerdeki tüm otellere de araç teslim işlemleri gerçekleştirebiliyoruz. Böylelikle kiraladığınız araçlara çok daha zahmetsiz bir şekilde ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Ayrıca yine bu bölgelerde araçlar teslim de edilebiliyor. Bununla beraber, kiraladığınız aracı Kayseri Havalimanı’ndaki otoparka da bırakabilirsiniz. Ofis yetkililerimiz teslim alma & etme süreçlerini buradan da gerçekleştiriyorlar. Kontratınızda belirttiğiniz iade tarih ya da saatlerinde bir değişiklik olursa lütfen yetkililerimizle temasa geçiniz.

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Sahabiye Mah. Buyurkan Sok. No:31/A İştuğ İş Merkezi Kocasinan/ Kayseri

Bilgi Servisi

Bölge dışına çıkacak ve aracı başka şehre bırakacak misafirlerimizin otobanlar için HGS bulundurması zorunludur. Şehir içi trafiği oldukça rahattır. Kayseri'de yol kenarlarının park işletmesi özeldir. Park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekiyor, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderiliyor.

... Arası Kaç Km?

Kiralama Noktası Bölge Mesafe (km)
Kayseri Havalimanı Kayseri Merkez 6,2 km
Kayseri Havalimanı Erciyes Kayak Merkezi 28,8 km
Kayseri Havalimanı Kapadokya 72,1 km
Kayseri Havalimanı Kayseri Kalesi 6 km
Kayseri Havalimanı Kurşunlu Cami 5,8 km
Kayseri Havalimanı Atatürk Evi 6,1 km
Kayseri Havalimanı Erciyes Dağı 34 km
Kayseri Havalimanı Talas 12,1 km
Kayseri Havalimanı Kayseri Arkeoloji Müzesi 6,1 km
Kayseri Havalimanı Nevşehir 94,7 km

Sık Sorulan Sorular

Kayseri Havalimanı şubesi çalışma saatleri nasıl?

SIXT Kayseri Havalimanı şubesi 7 gün 24 saat aralıksız çalışmaktadır.

Araç filosunda ne tür araçlar var?

SIXT araç filosunda Mercedes-Benz gibi Premium modeller, aile arabaları, makam aracı olarak kullanabileceğiniz modeller, arazi şartlarına uygun otomobiller gibi pek çok seçenek bulunur.

Kayseri Havalimanı şubesi nerede?

SIXT Kayseri Havalimanı şubesi gelen yolcu salonunda hizmet veriyor.

Müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

SIXT müşteri hizmetleri telefon numarası: 0850 222 2 000

SIXT hakkında farklı sorularım var.

SIXT ile ilgili kampanyalardan araç kiralama seçeneklerine, diğer istasyon sayfalarından araç teslim işlemlerine kadar tüm merak ettiklerinizi tıklayıp web sitemizden öğrenebilirsiniz.