rent a car
Kayseri Havalimanı Dış Hatlar

Kayseri Havalimanı Dış Hatlar

Kayseri Havalimanı Dış Hatlar İstasyonumuza Hoşgeldiniz

Sixt rent a car Kayseri Ofise hoş geldiniz.Sizlere hızlı, kolay ve Sixt standartlarında hizmet vermekten ve yolculuğunuz süresince yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İyi yolculuklar dileriz.
 

İstasyon Hakkında Genel Bilgiler

Kayseri Araç Kiralama:

Kayseri havalimanında araç kiralamak o kadar kolay ve bir o kadar da pratiktir. İç Hatlar Gelen Yolcu Terminalindeki ofisimizden Dakikalar içerisinde aracınız teslim alır, hemen yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Sixt rent a car Kayseri bölgede araç sayısı ve çeşitliği en çok olan araç kiralama firmasıdır. Sixt rent a car Kayseri ofis olarak havalimanından Kayseri şehir merkezi olmak üzere tüm bölgeye hizmet vermektedir. Bu bölgelerdeki tüm otellere araç teslimi ve alımı yapılmaktadır. Araç kiralayan misafirlerimiz kiraladıkları araçlarını 24 saat açık olan Kayseri havalimanı ofisimize teslim edebilirler. Biz Sixt rent a car olarak size en özel araçlarımızı ve hizmetimizi sunmaya çalışacağız.Sixt rent a car Kayseri Araç Kiralama:

Uçaktan inidiğinizde valizlerinizi aldıktan sonra terminal dışına çıkmadan sol tarafta ilk ofis olarak Sixt Rent a Car ofisini görebilirsiniz.Personelimiz sizi ofisimizde bekliyor olacak. Araçlarınız ise hemen terminal kapısı karşısında yer alan havalimanı otoparkında hazır sizi bekliyor olacak. İyi yolculuklar dileriz.

Alış / Dönüş Bilgileri

Araç Teslim Alma ile İlgili Bilgi:

Sixt rent a car, Kayseri Havalimanı İç Hatlar Gelen yolcu salonunda bulunan ofisimizde hizmet vermektedir. Rezervasyon e-mail ve SMS konfirmelerinde ofis yetkilimiz ve cep telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 saat ulaşabilirsiniz.

Araç İade Etme ile İlgili Bilgi:

Kiralamış olduğunuz aracınızı, Kayseri havalimanındaki otoparka bırakabilirisiniz. Sixt rent a car personeli havalimanı otoparkında aracınız teslim alırlar. Kontratınızda belirtmiş olduğunuz iade tarih ve saatlerinde değişiklik olması halinde yetkililerimizle mutlaka temas kurunuz.

 

 

Açılış / Kapanış Saatleri

  • Hafta içi: 00:00 - 23:59
  • Cumartesi: 00:00 - 23:59
  • Pazar: 00:00 - 23:59

İletişim Bilgileri

Sahabiye Mah. Buyurkan Sok. No:31/A İştuğ İş Merkezi Kocasinan/ Kayseri

Bilgi Servisi

Bölge dışına çıkacak ve Aracı başka şehire bırakacak misafirlerimizin otobanlar için mutlaka HGS bulundurması zorunludur. Şehir içi trafiği olduça rahattır. Kayseri'de yol kenarlarının park işletmesi özeldir. park edilen yerde mutlaka ödeme yapılması gerekir, aksi halde plakaya park bedeli ve cezası gönderilmektedir.